آمار کرونا همدان ۲۲ شهریور؛ ۱۱ فوتی و ۱۳۸ ابتلای جدید

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۱۳۸ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند و ۱۱ مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی استان همدان رخ داده است.

محمد طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی ابتلای کرونا در استان همدان در ۲۴ ساعت گذشته، اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۳۸ بیمار جدید قطعی مبتلا به کرونا در استان همدان گزارش شده است.

وی افزود: مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌ها با علائم تنفسی مشکوک به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته یک هزار و ۴۴۳ مورد بوده است که ۲۴۷ نفر در بخشی عادی و ۲۷ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شدند که حال ۶۶ نفر نیز وخیم گزارش شده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا ویروس تاکنون ۲۶ هزار و ۳۸۹ نفر در استان همدان به کرونا ویروس مبتلا شدند.

طاهری با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته در استان همدان ۱۱ مورد فوتی ثبت شده است، خاطرنشان کرد: تعداد فوتی‌های کرونا استان از ابتدای شیوع کرونا ویروس تا کنون دو هزار و ۷۳۴ نفر رسیده است.

وی در خصوص آخرین وضعیت و آمار مبتلایان به کرونا در شهرستان‌های استان همدان، گفت: تاکنون آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس در شهرستان‌های اسدآباد یک هزار و ۳۴۶ نفر، بهار یک هزار و ۳۴۱ نفر، تویسرکان یک هزار و ۳۹۷ نفر، رزن یک هزار و ۴۶ نفر، درگزین ۳۴۸ نفر، فامنین ۳۷۶ نفر و کبودرآهنگ یک هزار و ۳۵۵ نفر بوده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان ادامه داد: تاکنون در شهرستان ملایر پنج هزار و ۱۹ نفر، نهاوند سه هزار و ۳۱۱ نفر و همدان ۱۰ هزار و ۲۷۷ نفر به کرونا مبتلا شدند و ۵۷۳ مورد مثبت بستری نیز در بیمارستان‌های همدان مربوط به افراد غیربومی است.

کد خبر 521840

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.