آمار کرونا کاشان ۲۲ شهریور؛ ۸ فوتی و ۵۸ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۵۸ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۳۶ نفر اهل کاشان هستند و هشت مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی منطقه کاشان رخ داده است.

سیدعلیرضا مروجی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با بیان اینکه تاکنون ۲۴۸ هزار و ۲۹۶ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: ۱۶ هزار و ۱۷ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.

وی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان ۵۸ بیمار جدید مبتلا به کرونا بستری شده‌اند که ۴۵ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند که از این تعداد ۹ نفر اهل توابع منطقه کاشان و ۳۶ نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی ۹۳ سال و حداقل سن چهار سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل ۱۳ بیمار جدید بستری شده‌اند.

وی ادامه داد: در مجموع فعلاً ۶۶۰ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند.

مروجی تصریح کرد: ۷۹ نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بیمارستان‌های شهرستان کاشان تحت درمان هستند.

وی افزود: هشت مورد فوتی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان اضافه کرد: با اضافه شدن ۲۰۵ مورد جدید تست کرونا تاکنون جواب آزمایش ۴۵ هزار و ۹۸۲ نفر از نظر تست کرونا مثبت شده است.

کد خبر 521787

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.