مشخص شدن ۵ گزینه نهایی شهرداری شیراز

رئیس شورای شهر شیراز از راه‌یابی پنج کاندیدای تصدی شهردای شیراز به مرحله نهایی انتخاب شهردار این کلانشهر خبر داد.

به گزارش ایمنا، مهدی طاهری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در جلسه امروز که به صورت فوق‌العاده و در دو نوبت صبح و عصر برگزار شد ۲۲ کاندیدای پیشنهادی هر یک ٣٠ دقیقه فرصت داشتند تا به بیان دیدگاه و برنامه‌های خود بپردازند.

وی افزود: در مراحل ارائه برنامه از این تعداد شش نفر انصراف دادند و نام ۱۶ نفر برای رسیدن به پنج نفر نهایی مقابل اعضای شورای شهر شیراز قرار گرفت و هر کدام به ارائه برنامه‌های خود پرداختند.

رئیس شورای شهر شیراز تصریح کرد: پس از ارائه برنامه و دیدگاه‌های گزینه‌ها، رأی گیری از اعضای شورای شهر شیراز انجام شد و در مرحله اول آقایان سید احسان اصنافی، محمد فرخ‌زاده، علی حسین رعیتی‌فرد و محمدعلی چوبینی بیشترین تعداد رأی را به خود اختصاص دادند.

وی با بیان اینکه در مرحله دوم رأی‌گیری از میان آقایان علیرضا صحرائیان، محمد بذرافشان و حقیقت، آقای بذرافشان حائز بیشترین رأی و جمع پنج نفر نهایی تکمیل شد، ادامه داد: براین اساس سید احسان اصنافی، محمد فرخ‌زاده، علی حسین رعیتی‌فرد، محمدعلی چوبینی و محمد بذرافشان پنج گزینه نهایی برای تصدی سمت شهرداری شیراز هستند که تا دو روز آینده باید برای مصاحبه رو در روی اعضای شورای شهر شیراز قرار گیرند.

منبع: ایسنا

کد خبر 516598

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.