تذکر ۷۰ نماینده به وزیر صمت درباره ساماندهی بازار سیمان

عضو هیئت رئیسه مجلس، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

به گزارش ایمنا به نقل از خانه ملت، کریمی فیروزجائی در نشست علنی امروز -دوشنبه چهارم مردادماه- مجلس شورای اسلامی، تذکرات کتبی نمایندگان خطاب به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:

تذکر حبیب الله دهمرده نماینده زابل به رئیس جمهور: چرا علیرغم تذکرات فراوان در رابطه با ریزگردهای سیستان، اقدامی صورت نمی‌گیرد و تذکر به رئیس جمهور: چرا در رابطه با انتقال آب از دریای عمان به استان سیستان و بلوچستان اقدام جدی صورت نمی‌گیرد و تذکر دیگری به وزیر نیرو: چرا در رابطه با آب شرب مردم اقدام جدی صورت نمی‌گیرد و تذکر به وزیر نیرو: چرا در رابطه با قطعی آب و برق اقدام جدی صورت نمی‌گیرد.

تذکر کیومرث سرمدی نماینده اسدآباد به همراه ۳۰ تن از نمایندگان به وزیر جهاد کشاورزی درباره لزوم حمایت از کشاورزان و باغداران خسارت دیده از سرمازدگی در شهرستان اسدآباد و تذکر به همراه ۲۷ نماینده دیگر به وزیر نیرو درباره ضرورت حل مشکل کم آبی و فرسودگی شبکه آب رسانی روستاهای شهرستان اسدآباد.

تذکر سیدسلمان ذاکر نماینده ارومیه به وزیر رفاه درباره لزوم برنامه‌ریزی برای پیشگیری از اعتیاد جوانان و ضرورت رسیدگی به پایین آمدن سن اعتیاد به دانش آموزان مقطع متوسطه و تذکر دیگری به وزیر رفاه: لزوم حمایت از کمپ‌های ترک اعتیاد و ضرورت پرداخت یارانه‌های این مؤسسات و تذکری به وزیر رفاه درباره لزوم حل مشکلات بیمه‌ای کارکنان مراکز اقامتی و درمانی اعتیاد.

تذکر جعفر راستی نماینده شبستر به همراه ۵۳ نماینده به وزیر جهاد کشاورزی درباره لزوم تسریع در جبران خسارت کشاورزان.

تذکر جعفر قادری نماینده شیراز به همراه ۶۸ نماینده دیگر به وزیر صمت: ضرورت ساماندهی بازار سیمان و حل مشکل مردم.

تذکر علی علیزاده برمی نماینده دامغان به همراه ۴۱ نماینده دیگر به رئیس جمهور و وزرای اطلاعات، جهاد کشاورزی، صمت و کشور: لزوم تسریع در رسیدگی به مشکلات دامداران و تذکر وی به همراه ۴۲ نماینده دیگر به رئیس جمهور و وزیر صمت: ضرورت رفع موانع تولید واحدهای تولیدی.

تذکر رسول فرخی میکال نماینده لاهیجان به همراه ۴۴ نماینده به رئیس جمهور: ضرورت تشکیل کارگروه تخصصی جهت پیشگیری از افزایش قیمت کالاها در پایان سال.

تذکر ابراهیم متینیان نماینده رامهرمز به وزیر نفت: چرا شرکت ملی نفت هیچ اقدامی جهت ساخت بیمارستان یا درمانگاه تخصصی در شهرستان‌های رامهرمز و رامشیر با وجود قرار گرفتن میدان نفتی مارون در این منطقه انجام نداده است.

تذکر حسن رئیسی نماینده میناب به وزیر کشور: ضرورت اجتناب نیروی انتظامی از تعقیب و گریز خودروها در مناطق مسکونی و معابر پر تردد.

تذکر فاطمه محمدبیگی نماینده قزوین به همراه ۲۷ نفر از نمایندگان به وزیر کشور: ضرورت تسریع در تأمین ایمن سازی و اصلاح جاده‌های ارتباطی روستاهای الموت که دچار رانش شده اند و تذکر دیگری به همراه ۵۷ نفر از نمایندگان به وزیر بهداشت: لزوم پاسخگویی در خصوص نقص عملکرد این وزارتخانه در اجرای سیاست‌های کلی جمعیت و موضع گیری برخلاف سیاست‌ها در عزل و نصب مشاوران و تذکر دیگری به همراه ۲۳ نفر از نمایندگان به وزیر نیرو: علت عدم تأمین اعتبار طرح‌های عمرانی احداث سد.

کد خبر 509824

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.