آمار کرونا سیستان و بلوچستان ۱۵ خرداد؛ ۹ فوتی و ۳۲ بستری جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۳۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا بستری شده‌ و ۹ مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی استان سیستان و بلوچستان ثبت شده است.

سیدمحمد هاشمی شهری در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی بیماران بستری در استان سیستان و بلوچستان در ۲۴ ساعت منتهی به صبح امروز _شنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ _ اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته تعداد بیماران بستری جدید در استان سیستان و بلوچستان، ۳۲ نفر گزارش شده است.

وی با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته در این استان ۹ مورد فوتی نیز ثبت شده است، افزود: با احتساب تعداد بیماران بستری جدید در این استان، در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد کل بیماران بستری در استان سیستان و بلوچستان به ۱۳۰ نفر رسیده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در خصوص آخرین وضعیت و آمار بیماران بستری در شهرستان‌های استان سیستان و بلوچستان، تصریح کرد: تاکنون آخرین آمار بیماران بستری در سه شهرستان استان سیستان و بلوچستان، زاهدان ۸۲ نفر، زابل ۱۷ نفر و ایرانشهر ۳۱ نفر بوده است.

هاشمی شهری با اشاره به تعداد بیماران بستری جدید در ۲۴ ساعت گذشته در شهرستان‌های استان گفت: تاکنون آخرین آمار بیماران بستری جدید در شهرستان‌های استان سیستان و بلوچستان زاهدان ۲۱ نفر، شهرستان زابل ۴ نفر و شهرستان ایرانشهر ۷ نفر بوده است.

وی تاکید کرد: واکسیناسیون کرونا یکی از مهم‌ترین راه‌های کاهش ابتلاء به بیماری است و بهتر است فرد برای سلامتی خودش، خانواده و جامعه واکسن بزند.

کد خبر 498623

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.