آمار کرونا کردستان ۶ اردیبهشت؛ ۱۰ فوتی و ۳۱۵ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان آخرین آمار مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا ۶ اردیبهشت ماه را تشریح کرد.

فرزین رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کردستان در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _ دوشنبه ۶ اردیبهشت ماه_ اظهار کرد: در حال حاضر ۶۶۹ نفر مبتلای قطعی به بیماری کرونا در بیمارستان‌های استان کردستان بستری هستند.

وی افزود: از این تعداد ۳۶۸ نفر در شهرستان سنندج، ۹۴ نفر در شهرستان سقز، ۷۱ نفر در شهرستان قروه، ۳۳ نفر در شهرستان بیجار، ۲۷ نفر در شهرستان کامیاران، ۱۲ نفر در شهرستان دیواندره، ۴۶ نفر در شهرستان بانه، ۳۸ نفر در شهرستان مریوان و سه نفر در شهرستان دهگلان هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته ۳۱۵ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کردستان شناسایی شدند، ادامه داد: هم اکنون ۸۴ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های سطح استان کردستان بستری هستند.

رضایی ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰ فوتی مبتلا به کرونا در کردستان گزارش شده است و مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در این استان در شمار هزار و ۲۱۷ نفر رسید.

وی خاطرنشان کرد: از تعداد کل موارد فوتی در استان کردستان، ۴۸۱ نفر در شهرستان سنندج، ۱۰۷ نفر در شهرستان مریوان، ۲۲۲ نفر در شهرستان سقز، ۸۷ نفر در شهرستان قروه، ۵۶ نفر در شهرستان بیجار، ۷۳ نفر در شهرستان کامیاران، ۷۳ نفر در شهرستان دیواندره، ۹۶ نفر در شهرستان بانه، ۱۹ نفر در شهرستان دهگلان و ۳ نفر در شهرستان سروآباد بوده است.

کد خبر 489486

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.