پیش‌بینی قیمت طلا امروز ۶ اسفند + جزئیات‌

یک فعال بازار طلا، سکه و جواهرات قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار در روند معاملات بازار امروز را پیش‌بینی کرد.

رضا مصطفوی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در تشریح پیش بینی قیمت طلا در روند معاملات بازار آزاد امروز، اظهار کرد: افزایش بیش از ۱۲ هزارتومانی نرخ هر گرم طلای ۱۸ عیار در روند معاملات بازار آزاد در بازه زمانی روز گذشته ناشی از افزایش تقاضا برای خرید طلا، سکه و جواهرات بود و بر همین اساس به نظر می‌رسد روند افزایش نامحسوس نرخ هر گرم طلای ۱۸ عیار تا پایان اسفندماه سال جاری ادامه داشته باشد.

وی افزود: بانک مرکزی عملاً توجهی به بازار طلا، سکه و جواهرات ندارد و در روزهای اخیر به رغم افزایش تقاضا برای خرید موارد مذکور، شاهد افزایش عرضه طلا از سوی بانک مرکزی برای تأمین نیاز بازار نبوده‌ایم؛ بسیاری از فروشندگان فروش طلا، سکه و جواهرات در ابعاد عمده را برای خود و دیگر همکاران‌شان ممنوع کرده‌اند و به همین دلیل خرید در حجم بالا برای بسیاری از فعالان اقتصادی و سرمایه‌گذاران سخت شده است.

این فعال بازار طلا، سکه و جواهرات گفت: بالا رفتن ارزش اونس جهانی طلا نسبت به ماه‌های گذشته عامل دیگری است که تا حد زیادی باعث شده نرخ هر گرم طلای ۱۸ عیار در روند معاملات بازار آزاد افزایش پیدا کند.

توجه: این گفت‌وگو حاوی هیچ توصیه‌ای برای هر گونه تصمیم مبنی بر خرید یا فروش در روند معاملات بازار طلا، سکه و جواهرات نیست و مسئولیت هرگونه خرید و فروش در این بازارها برعهده سرمایه‌گذاران است.

کد خبر 477230

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.