قیمت مسکن امروز اصفهان ۴ اسفند (منطقه ۸ شهری) + جدول

قیمت مسکن در منطقه ۸ شهرداری اصفهان ( محدوده ملک شهر) هر متر ۱۶ تا ۲۱ میلیون تومان برای خانه‌های نوساز اعلام شده است، همچنین مبلغ اجاره در این منطقه از یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان شروع شده و تا ۴ میلیون تومان نیز می رسد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، بر اساس داده‌های پورتال یکی از دفاتر معاملات املاک کلانشهر اصفهان، قیمت مسکن برای واحدهای نوساز از متری ۱۶ میلیون تومان تا ۲۱ میلیون تومان در منطقه ملک شهر می‌رسد.

علاوه بر این موارد در لیست خانه‌های غیر نوساز، مبلغ هر متر ۵ میلیون تومان برای خانه‌ای با قدمت بیش از ۵ سال در خیابان مفتح و هر متر ۱۴ میلیون تومان برای خانه‌ای با قدمت ۶ سال در خیابان رباط سوم اعلام شده است.

بیشتر خانه‌های این منطقه نوساز بوده و بیشترین قدمت در آن نهایتاً به ۱۰ سال می‌رسد، بنابراین تفاوت زیادی بین قیمت خانه‌های نوساز و خانه‌های غیر نوساز وجود نداشته و تعداد خانه‌های ویلایی نیز در این منطقه کم است.

قیمت رهن و اجاره

علاوه بر این، قیمت رهن و اجاره در این منطقه برای یک واحد مسکونی ۱۰۵ متری در خیابان رباط سوم سه میلیون تومان اجاره و مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان رهن است و برای یک واحد ۱۲۵ متری در همان خیابان مبلغ رهن ۱۲۵ میلیون تومان و اجاره هر ماه ۴ میلیون تومان اعلام شده است. کمترین مبلغ رهن و اجاره اعلام شده در این منطقه نیز برای خانه‌ای با متراژ ۷۰ متری اعلام شده که مبلغ رهن آن ۲۵ میلیون تومان و اجاره ماهانه یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان اعلام شده است.

در این منطقه منازلی با رهن کامل به قیمت ۱۵۰ میلیون تومان تا ۳۵۰ میلیون تومان نیز در دفاتر مشاور املاک ارائه شده است.

نوع و متراژ قیمت رهن و اجاره
۱۰۵ متری رباط سوم قیمت اجاره: ماهیانه ۳ میلیون تومان / ‏‬ ۱۵۰ میلیون تومان رهن
۱۲۵ متری رباط سوم قیمت اجاره: ماهیانه ۴ میلیون تومان / ‏‬ ۱۲۵ میلیون تومان رهن
۷۰ متری نگارستان قیمت اجاره: ۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان / ‏‬ ۲۵ میلیون تومان رهن

برای مشاهده قیمت مسکن در نقاط مختلف اصفهان، اینجا کلیک کنید.

منطقه قیمت خرید
محدوده ملک شهر (نوساز) متری ۱۶ تا ۲۱ میلیون تومان
محدوده مفتح (قدمت ۵ سال) متری ۵ میلیون تومان
محدوده رباط سوم (قدمت ۶ سال) متری ۱۴ میلیون تومان
کد خبر 476683

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 2
  • IR ۱۶:۲۰ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۵
    0 0
    پولهای بادآورده ، وام های بادآورده عامل گرانی وتعیین قیمتهای پایه برای مسکن درسراسر کشور بوده که زندگی وازدواج جوانان را برای همیشه با تاخیرات مواجه ساخته یا آن را مختومه ساخته است . لذا مشکل مسکن اگر ریشه ای حل نشود ترک تهران وخریدمسکن دراصفهان هم نمی تواند جوابگوی کل ملت باشد