آمار کرونا ایران ۲۹ بهمن؛ ۶۷ فوتی و ۸۰۴۲ ابتلای جدید

سخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمار ابتلا، بهبود یافته و جان باختگان ناشی از بیماری کرونا ویروس در کشور را تا تاریخ ۲۹ بهمن‌ماه ۹۹ اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، سیما سادات لاری در نشست خبری خود که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، درباره آمار جدید ابتلا به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _ چهارشنبه ۲۹ بهمن‌ماه_ اظهار کرد: در این بازه زمانی بر پایه جدیدترین نتایج آزمایش‌های کرونا در کشور ۸ هزار و ۴۲ نفر مبتلای جدید شناسایی شده است که با احتساب این تعداد مجموع مبتلایان به کرونا در کشور تا امروز به یک میلیون و ۵۴۲ هزار و ۷۶ نفر رسیده است.

وی افزود: از تعداد بیماران بستری در بیمارستان‌های کشور تا کنون یک میلیون و ۳۱۷ هزار و ۶۱۲ نفر بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

سخنگوی وزارت بهداشت شمار جان باختگان بیماری کرونا در ۲۴ ساعت اخیر در کشور را ۶۷ نفر اعلام کرد و گفت: با احتساب این آمار از ابتدا تا کنون ۵۹ هزار و ۱۸۴ نفر در کشور بر اثر بیماری کرونا جان باخته‌اند.

لاری تصریح کرد: از شمار مبتلایان شناسایی شده، ۷۴۴ نفر بستری‌های بیمارستان بشمار می‌روند و ۳ هزار و ۶۸۴ نفر از مبتلایان کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

کد خبر 475716

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.