عذرخواهی سید جواد هاشمی بابت تبلیغ خرید خانه در دبی + فیلم

سید جواد هاشمی بازیگر سینما و تلویزیون پس از ایجاد حواشی درباره تبلیغ خرید خانه در دبی، از مردم عذرخواهی کرد.

به گزارش ایمنا در روزهای گذشته سید جواد هاشمی برای خرید خانه در دبی، در فضای مجازی تبلیغ کرد و حواشی برایش ایجاد شد. سید جواد هاشمی بازیگر سینما و تلویزیون، درباره حواشی اخیر رسماً از مردم عذرخواهی کرد.

ماجرای تبلیغ سید جواد هاشمی

اخیراً تبلیغی منتشر شده است که در آن سید جواد هاشمی می‌گوید: لایف استایل خانه‌های دبی با هیچ جای دنیا قابل مقایسه نیست؛ او در ادامه می‌گوید: برید دبی خونه بخرید و حالشو ببرید بچه هاتون هم دعاتون می‌کنند.

عذرخواهی سید جواد هاشمی

سید جواد هاشمی هنرپیشه نقش‌های ارزشی در واکنش به انتقادات از خود برای تبلیغ خرید خانه در دبی، با انتشار ویدئویی عذرخواهی کرد و گفت محتوای این تبلیغ با اعتقاداتش هم همخوانی ندارد.

وی تاکید کرد: من بابت عذرخواهی از ملتی که خیلی چیزها برای آن‌ها مهم است آمده ام، متأسفانه بابت این تبلیغ تحقیقی نکرده بودم با عجله و به توصیه دوستانم متنی را گفتم که با اعتقادات و رفتار خود من هم مغایرت داشت، بابت این اشتباه عذرخواهی می‌کنم.

گمان نمی‌کردم حاشیه داشته باشد چرا که ۱۵۰ سلبریتی دیگر این تبلیغ را انجام داده بودند و به من نشان داده بودند، اما من یادم رفته بود که سید جواد هاشمی فیلم‌های ارزشی بازی کرده و نباید این تبلیغ را انجام می‌داد من دوباره بابت این تبلیغ عذرخواهی می‌کنم.

چند نکته اضافه کنم اینکه انسان ممکن الخطا است و من هم خطا کردم دوم اینکه من تا به امروز بابت هیچ کار تبلیغاتی یک ریال هم پول نگرفتم اگر بیان کنم که پول این تبلیغات قرار بود کجا برود باز حاشیه ایجاد خواهد شد، اینکه عذرخواهی کردم بابت خطای که کردم شاید خیلی از جیب مردم را زدند پول مردم را بردند، اما مسئولیت پذیرفتن هزاران اشتباه را ندارند، خواستم آن‌ها هم یاد بگیرند که بابت اشتباه خود عذرخواهی کنند اشتباه خود را قبول کنیم نمره ما کم می‌شود، اما شهامت و عذرخواهی را داشته باشیم.

کد خبر 470468

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 2
 • سعید IR ۰۹:۰۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۶
  3 0
  از مسئولین آموزش و پرورش خواهشمندم . امتحانات آخر سال پایه های دوازدهم و نهم را مانند دیگر پایه ها به صورت مجازی برگزار کنند . ما درگیر بیماری کرونا شدیم و به طور کامل درک کردیم که این بیماری چقدر خطرناک است ‌.
 • IR ۰۹:۰۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۶
  1 0
  باز خدا خیرش بده زود متوجه شده و عذرخواهی کرده