آمار کرونا استان فارس ۲۴ دی؛ ۵ فوتی و ۱۸۴ ابتلای جدید

سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا در ۲۴ دی‌ماه را تشریح کرد.

اورنگ ایلامی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان فارس در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز چهارشنبه ۲۴ دی‌ماه- اظهار کرد: با شناسایی ۱۸۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا در استان فارس تعداد کل مبتلایان این ویروس از آغاز شیوع کرونا به ۱۶۴ هزار و ۳۶۳ نفر رسیده است.

وی با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته، پنج نفر در استان فارس بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده‌اند، افزود: با احتساب این آمار مجموع جان باختگان مبتلایان به کووید ۱۹ در استان از ابتدا تاکنون به سه هزار و ۷۷ نفر رسیده است.

سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به آمار کلی بهبودیافتگان کرونا در استان فارس، تصریح کرد: تاکنون ۱۵۹ هزار و ۸۴۶ نفر در این استان با بهبودی کامل از بیمارستان‌ها ترخیص شده یا از قرنطینه خانگی خارج شده‌اند.

وی با بیان اینکه در وضعیت کنونی ۴۷۲ بیمار مشکوک و دارای علامت کرونا ویروس در بیمارستان‌های استان فارس بستری هستند، ادامه داد: از این تعداد ۸۷ بیمار به دلیل وخامت شرایط جسمی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

ایلامی اظهار کرد: تاکنون بیش از ۵۶۸ هزار آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در استان فارس انجام شده است.

کد خبر 468463

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.