نماینده مجلس: روند نزولی قیمت مسکن ادامه‌دار خواهد بود

عضو کمیسیون عمران مجلس، افزایش قیمت مصالح ساختمانی را غیر منطقی و غیرقابل توجیه ارزیابی کرد و گفت: افزایش قیمت فولاد و سیمان در ماه‌های اخیر هیچ توجیه اقتصادی و علمی نداشته و باید کاهش پیدا کند.

به گزارش ایمنا، به نقل از خانه ملت، علی‌اصغر خانی عضو کمیسیون عمران مجلس، افزایش قیمت مصالح ساختمانی را غیر منطقی و غیر قابل توجیه ارزیابی کرد و گفت: افزایش قیمت فولاد و سیمان در ماه‌های اخیر هیچ توجیه اقتصادی و علمی نداشته و باید کاهش پیدا کند.

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: وزیر صمت هنگام دریافت رأی اعتماد از مجلس به نمایندگان برای کاهش ۲۰ الی ۳۰ درصدی قیمت محصولات قول داد اما متأسفانه نه تنها در این مدت روند کاهشی قیمت‌ها را شاهد نبودیم بلکه در بسیاری از حوزه‌ها افزایش قیمت داشتیم؛ وزیر باید به وعده‌های خود پایبند باشد و برای تحقق آن تلاش کند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اقدامات و تلاش‌های مجلس برای کاهش قیمت مسکن و رونق بازار ملک، تصریح کرد: حرکت‌های مجلس یازدهم برای کنترل بازار مسکن بسیار درست بوده است، در حال حاضر هم شاهد روند نزولی قیمت‌ها با شیب کم در تهران و کلانشهرها هستیم یقیناً تداوم خواهد داشت اما وزیر صمت هم باید برای ساماندهی و مدیریت بازار مصالح ساختمانی اقدام کرده تا این روند متوقف نشود.

کد خبر 466223

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.