گفتگوی شبانه علی نصیریان در شبکه چهار

«پیچ تند»، «گفت‌وگوی شبانه»، «آرامش از نوعی دیگر» و «چرخ دنده» عناوین تله تئاتر هایی است که در هفته جاری از شبکه چهار سیما پخش می شود.

به گزارش ایمنا به نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما، این شبکه به صورت هفتگی جمعه‌ها ساعت ۱۵ یک تله تئاتر منتخب را روانه آنتن پخش می‌کند، به احترام تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا، دو هفته استثنائاً برنامه‌های زنده شبانه همچون شب‌های هنر را پخش نمی‌کند و به همین منظور علاوه بر روز جمعه، از یکشنبه ۲ آذر شب‌ها ساعت ۲۳ یک تله تئاتر منتخب روی آنتن می‌رود.

در ادامه اطلاعات تله تئاترها آمده است:

«پیچ تند» به کارگردانی مهرداد رایانی مخصوص یکشنبه ۲ آذر ساعت ۲۳ پخش می‌شود. در این تئاتر تلویزیونی سیامک صفری، مجید صالحی و علیرضا مهران به ایفای نقش پرداخته‌اند و مهرداد رایانی مخصوص کارگردان هنری و مسعود فروتن کارگردان تلویزیونی این مجموعه را برعهده داشته‌اند.

«پیچ تند» به تهیه‌کنندگی شهرام ریحانی تهیه شده و اقتباسی از یک اثر آلمانی و کمیک نوشته تانکر دز است که مترجمی آن را اصغر نصرتی برعهده داشته است.

«گفتگوی شبانه» ساخته داریوش مودبیان دوشنبه ۳ آذر ساعت ۲۳ پخش می‌شود. علی نصیریان و مهدی فتحی در این تله تئاتر به ایفای نقش پرداخته‌اند.

تله تئاتر «آرامش از نوعی دیگر» به کارگردانی شهره لرستانی سه شنبه ۴ آذر ساعت ۲۳ پخش می‌شود. تله‌تئاتر «آرامش از نوعی دیگر» بر اساس نوشته‌ای از تام. اس.تاپارد ساخته شده و هادی مرزبان، اکبر زنجانپور، شهره لرستانی، شقایق فراهانی، عباس غفاری و فرمیسک فاریا از جمله بازیگران آن هستند. زنجانپور ایفاگر نقش اصلی نمایش تلویزیونی «آرامش از نوع دیگر» است که توسط علی‌اصغر آزادان تهیه شده است.

اولین قسمت از تله تئاتر دو قسمتی «چرخ دنده» به کارگردانی قطب‌الدین صادقی و تهیه کنندگی عباس رضایی، جمعه ۷ آذر ساعت ۱۵ پخش می‌شود. متن اصلی «چرخ دنده» را ژان پل سارتر نوشته و داریوش مودبیان آن را ترجمه کرده است. جمشید جهانزاده، کاظم هژیر آزاد، کرامت رودساز، مهدی تقی‌نیا، دکتر محمود عزیزی و فریبا خادمی از جمله بازیگران «چرخ دنده» هستند.

کد خبر 456956

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.