آمار کرونا قزوین ۲۴ آبان؛ ۶ فوتی و ۲۱۳ ابتلای جدید

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قزوین آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا در بیست و چهارم آبان ماه را تشریح کرد.

محمد حسن ارداقیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان قزوین در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز - شنبه بیست و چهارم آبان ماه- اظهار کرد: طی این مدت زمان ۲۱۳ بیمار جدید قطعی مبتلا به کرونا در استان قزوین شناسایی شده که از این تعداد ۶۷ نفر جز موارد بستری به شمار می‌آیند.

وی با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته، شش نفر در استان قزوین بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده است، افزود: با احتساب این آمار مجموع جان باختگان مبتلایان به کووید ۱۹ در استان از ابتدا تاکنون به ۹۳۲ نفر رسید.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قزوین تصریح کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۱۹ بیمار قطعی مبتلا به کرونا در استان قزوین با بهبودی کامل از بیمارستان‌ها ترخیص شده یا از قرنطینه خانگی خارج شده‌اند.

ارداقیان با بیان اینکه در وضعیت کنونی ۵۱۵ بیمار مشکوک و دارای علامت کرونا ویروس در بیمارستان‌های استان فارس بستری هستند، ادامه داد: از این تعداد ۴۷ بیمار به دلیل وخامت شرایط جسمی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

وی اظهار کرد: تاکنون ۱۳ هزار و ۳۰۹ بیمار قطعی مبتلا به کرونا در استان قزوین شناسایی شده است.

به گزارش ایمنا، در آخرین آمار و اطلاعات اعلامی بیماری کرونا از سوی وزارت بهداشت استان قزوین هم اکنون در وضعیت قرمز بیماری قرار دارد.

کد خبر 455412

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.