گلپایگان در وضعیت قرمز است

رئیس شبکه بهداشت و درمان گلپایگان با بیان اینکه در گلپایگان روزانه ۵۰ نفر به مرکز منتخب کووید_ ۱۹ مراجعه می‌کنند، گفت: در نیمه نخست آبان بیش از ۸۰ نفر در بخش کرونا بستری شدند که ۲۰ نفر از آنها زیر ۶۰ سال سن داشته اند.

به گزارش خبرنگار ایمنا، ناصر رستمی امروز (یکشنبه) در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در شهرستان گلپایگان از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون ۵۳۴ مورد در بخش بیماری کرونا در بیمارستان امام حسین بستری شدند، اظهار کرد: در شهرستان گلپایگان از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون سه هزار و ۵۹۶ مورد سرپایی تست شدند که تست یک هزار و ۳۲۷ مورد مبتلا اعلام شده است.

وی افزود: تاکنون ۹۶ نفر از پرسنل کادر درمانی گلپایگان به بیماری کرونا مبتلا شدند، همچنین تاکنون ۳۰ نفر دانش‌آموز و ۳۱ نفر معلم به بیماری کرونا مبتلا شدند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان گلپایگان خاطرنشان کرد: گلپایگان از نظر بیماری کرونا وضعیت خوبی نداشت به مفهوم اینکه به صورت میانگین روزانه پنج بیمار جدید در بخش کرونا در بیمارستان امام حسین بستری می‌شدند.

رستمی با بیان اینکه در گلپایگان روزانه به صورت میانگین ۵۰ نفر به مرکز درمانی بیماری کرونا مراجعه می‌کنند، گفت: در نیمه نخست آبان بیش از ۸۰ نفر در بخش کرونا بستری شدند که ۲۰ آنها زیر ۶۰ سال سن داشتند.

وی با اشاره به مصوبات ستاد بیماری کرونا در گلپایگان که محدودیت‌هایی برای اصناف اعمال شد و آیا تعطیلی ۱۱ روز اصناف مؤثر بوده است، گفت: گلپایگان از نظر بیماری کرونا در وضعیت مشکی قرار داشت، اما اکنون در وضعیت قرمز قرار داریم اما تعطیلی اصناف تنها راه حل نیست راه برون رفت از وضعیت قرمز و کنترل بیماری کرونا همکاری آحاد مردم شهرستان را می‌طلبد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان گلپایگان با اشاره به نظارت شبکه بهداشت و درمان گلپایگان در واحدهای صنعتی این شهرستان گفت: پس از شیوع بیماری کرونا یکی از اقدامات واحد بهداشت حرفه‌ای بازدید از شهرک‌های صنعتی شهرستان است که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کردند اما چند مورد بیمار مشکوک به کرونا داشتند که تذکراتی داده‌ایم.

کد خبر 454219

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.