شرایط شرکت در بخش‌های مختلف سینماحقیقت مشخص شد

بخش ویژه چهاردهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران سینماحقیقت به موضوع پاندمی کرونا و تأثیرات مختلف این بیماری اختصاص یافته است.

به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت»، بخش ویژه چهاردهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» به موضوع پاندمی کرونا، تأثیرات مختلف این بیماری و تلاش جامعه درمانی کشور در مقابله با این ویروس مهلک اختصاص یافته است.

در این بخش که به شکل رقابتی برگزار می‌شود، فیلم‌های مستند تولید شده با موضوع همه‌گیری بیماری کرونا و تأثیرات مختلف آن در زمینه‌های اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و هنری انتخاب شده به نمایش درآمده و مورد داوری قرار می‌گیرند.

جوایز بخش ویژه کرونا «سینماحقیقت» به این شرح است:

جایزه اول: تندیس، لوح تقدیر و مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال

جایزه دوم: تندیس، لوح تقدیر و مبلغ ۱۸۰ میلیون ریال

جایزه سوم: تندیس، لوح تقدیر و مبلغ ۱۶۰ میلیون ریال

جایزه ویژه هیأت داوران: تندیس، لوح تقدیر و مبلغ ۱۸۰ میلیون ریال

متقاضیان حضور در این بخش ویژه جشنواره می‌بایست تا روز ۵ مهرماه، فرم شرکت در چهاردهمین دوره جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت» را روی وب‌سایت جشنواره به نشانی www.irandocfest.ir و یا نشانی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی www.defc.ir به صورت آنلاین تکمیل کرده و نسخه نهایی فیلم خود را حداکثر تا ۱۵ مهرماه ۹۹ از طریق لینک یا به شکل فیزیکی به دبیرخانه «سینماحقیقت» ارائه کنند.

بخش ویژه «کرونا» جشنواره «سینماحقیقت» با همکاری رویداد «کرونا- روایت» سازمان نظام پزشکی برگزار می‌شود.

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی سازمان امور سینمایی کشور، چهاردهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» را به دبیری محمد حمیدی مقدم در آذرماه ۱۳۹۹ و با توجه به شیوع جهانی بیماری کووید ۱۹ به صورت مجازی و نمایش برخط (آنلاین) برگزار خواهد کرد.

کد خبر 444060

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.