اینستاگرام به قتلگاه اعتقادات جوانان تبدیل شده است

نماینده مردم بم در مجلس با انتقاد از کنترل نداشتن وزارت ارتباطات بر فضای مجازی تصریح کرد: اینستاگرام به قتلگاه اعتقادات جوانان تبدیل شده است.

به گزارش ایمنا به نقل از خانه ملت، موسی غضنفر آبادی در نشست علنی امروز (یکشنبه، یکم تیرماه) مجلس شورای اسلامی، پس از ارائه گزارش وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره وضعیت مخابراتی کشور ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته وزارت ارتباطات چند سوال خطاب به وزیر ارتباطات مطرح کرد.

وی افزود: اقدامات مهمی در جهت توسعه و گسترش سرعت و پهنای باند اینترنت در کشور صورت گرفت، سوال این است آیا از این امکان استفاده خوب انجام شده یا بد؟ فضای مجازی و سرعت اینترنت اتوبان امنی برای ضد انقلاب و دشمنان ملت ایران به وجود آورد و بسیاری از جوانان ما در این اتوبان کشته و مجروح شدند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم ادامه داد: اعتراضات به حق مردم، با تاخت و تاز ضد انقلاب با استفاده از همین فضا به مسیر کج رفت و خسارت‌های بسیاری را بر ملت ایران تحمیل کرد. آیا در این حوزه وزارت ارتباطات مسئولیت ندارد.

غضنفر آبادی با انتقاد از عدم حمایت وزارت ارتباطات از پیام‌رسان‌های داخلی و حمایت از پیام‌رسان‌های خارجی، تصریح کرد: امروز اینستاگرام قتلگاه اعتقادات جوانان شده، چقدر از خانواده‌ها که به خاطر وجود این فضا متلاشی نشدند.

وی افزود: فضای خانمان سوز، بی دینی، بی غیرتی، غرب گرایی و بی اخلاقی در پیام‌رسان‌های خارجی وجود دارد، چه کسی باید تهدیدها در این فضا را برطرف کند. آقای وزیر ارتباطات آیا شما در این حوزه مسئولیتی ندارید؟

نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: چه اصراری وجود دارد که پیام‌رسان‌های خارجی تقویت شوند، آیا شما به عنوان یک وزیر جوان و متدین نباید اقدامی صورت دهید، آیا از بیرون القائاتی به وزارت ارتباطات وارد می‌شود. انتظار ما از یک وزیر جوان و با اطلاعات و متدین این است که فضای مجازی کنترل شود.

کد خبر 429767

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.