دانلود سریال دل - قسمت دوازدهم (۵ کیفیت)

لینک دانلود قسمت دوازدهم سریال دل به کارگردانی منوچهر هادی و نویسندگی بابک کایدان منتشر شده است.

به گزارش ایمنا سریال دل، عنوانی که از آن و اسامی بازیگران آن انتظار می‌رود مخاطبین زیادی را به خود اختصاص دهد، قصه دل به کارگردانی منوچهر هادی در زمان حال اتفاق می‌افتد و سریالی عاشقانه است.

در قسمت‌های پیشین سریال دل دیدیم که مراسم عروسی آرش (حامد بهداد) و رستا (ساره بیات) درحالی‌که خانواده آرش مخالف بود سر می‌گیرد ولی درست درزمانی که قرار بود عروس و داماد از آرایشگاه به تالار بیایند، به‌یک‌باره رستا غیب می‌شود و مراسم به هم می‌خورد. رابی (دخترخاله آرش) به‌یک‌باره و پس از فهمیدن به هم خوردن مراسم عروسی آرش و رستا با هماهنگی مادر آرش از آلمان به ایران می‌آید تا به آرش نزدیک شود، درحالی‌که پدر آرش یعنی اتابک کاملاً با این مسائل مخالف است ولی تلاش‌های مادر آرش برای نزدیک کردن آن دو ادامه دارد.

در ادامه روابط مخفیانه اتابک با کاراکتر لیلا زارع به مراحل جدی‌تری می‌رسد و البته مشخص می‌شود که وی قبلاً همسر فاراب بوده است که بعدها از وی طلاق می‌گیرد و فاراب نیز به زندان می‌رود، رابطه رستا و مهران علنی می‌شود تا جایی که پدر رستا نیز از ماجرا خبردار می‌شود و در طرف دیگر داستان شاهد عملی کردن نقشه اتابک (به یغما بردن ثروت همسرش) و همچنین نقشه‌های شوهر سابق همسر دوم اتابک یعنی فاراب (با بازی بهرام افشاری) هستیم.

در قسمت یازده مادر آرش به ارتباط پنهانی رستا و مهران پی برد و این موضوع را به اتابک و آرش اطلاع داد، به‌این‌ترتیب تلاش‌های اتابک در جهت نزدیک کردن آرش به رستا بی‌نتیجه ماند. در ادامه نیز برخی فلش بک‌های سریال که به زندگی مرسده در خانه پدری، طلب کارهای پدرش، کمک فاراب و تقاضای ازدواج فاراب را می‌بینیم.

سریال دل

بااینکه اکثر عوامل این سریال با سریال عاشقانه مشترک هستند ولی سریال دل در اصل داستانی مستقل دارد و ادامه و یا فصل دوم سریال عاشقانه نیست، بلکه عاشقانه جدید دیگری از منوچهر هادی است.

بازیگران سریال دل عبارت‌اند از: حامد بهداد، ساره بیات، بهرام افشاری، سعید راد، افسانه بایگان، بیژن امکانیان، نسرین مقانلو، کوروش تهامی، مهراوه شریفی‌نیا، یکتا ناصر مهدی کوشکی

اطلاعات بیشتر درباره سریال دل را از اینجا بخوانید

سریال دل برای پخش از شبکه نمایش خانگی است و از ۱۳ آذر هر چهارشنبه یک قسمت از آن پخش می‌شود. برای دانلود قسمت‌های پیشین این سریال اینجا کلیک کنید


باکس دانلود قسمت دوازدهم سریال دل

کد خبر 411027

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.