دانلود سریال دل - قسمت دهم (۵ کیفیت)

لینک دانلود قسمت دهم سریال دل به کارگردانی منوچهر هادی و نویسندگی بابک کایدان منتشر شده است.

به گزارش ایمنا سریال دل، عنوانی که از آن و اسامی بازیگران آن انتظار می‌رود مخاطبین زیادی را به خود اختصاص دهد، قصه دل به کارگردانی منوچهر هادی در زمان حال اتفاق می‌افتد و سریالی عاشقانه است.

در قسمت‌های پیشین سریال دل دیدیم که مراسم عروسی آرش (حامد بهداد) و رستا (ساره بیات) درحالی‌که خانواده آرش مخالف بود سر می‌گیرد ولی درست درزمانی که قرار بود عروس و داماد از آرایشگاه به تالار بیایند، به‌یک‌باره رستا غیب می‌شود و مراسم به هم می‌خورد. بالاخره سروکله رستا پیدا می‌شود ولی هیچ توضیحی در مورد غیبتش به کسی نمی‌دهد، رابی (دخترخاله و عشق دوران قدیم آرش) به‌یک‌باره و پس از فهمیدن به هم خوردن مراسم عروسی آرش و رستا با هماهنگی مادر آرش از آلمان به ایران می‌آید تا به آرش نزدیک شود، درحالی‌که پدر آرش یعنی اتابک کاملاً با این مسائل مخالف است.

در قسمت ۹ تلاش‌های مادر آرش برای نزدیک کردن رابی و آرش ادامه دارد. خواهر رستا نیز متوجه رابطه پنهانی رستا و مهران می‌شود. رستا به شرکت و گالری جواهرات بازمی‌گردد. برای نخستین بار از بهرام افشار نیز در سریال دل رونمایی می‌شود که وی که فاراب نام دارد.

در ادامه روابط مخفیانه اتابک با کاراکتر لیلا زارع به مراحل جدی‌تری می‌رسد و البته مشخص می‌شود که وی قبلاً همسر فاراب بوده است که بعدها از وی طلاق می‌گیرد و فاراب نیز به زندان می‌رود. جریان ازاین‌قرار بوده که لیلا به دلیل بدهی‌های خانوادگی و پس از سکته کردن پدر خانواده زیر قرض و چک‌های پاس نشده و زیر فشار طلبکارهایی که هرروز به در خانه‌شان می‌آمدند بوده و فاراب با طلبکارها درگیر می‌شود و آن‌ها را از خانه دور می‌کند.

سریال دل

بااینکه اکثر عوامل این سریال با سریال عاشقانه مشترک هستند ولی سریال دل در اصل داستانی مستقل دارد و ادامه و یا فصل دوم سریال عاشقانه نیست، بلکه عاشقانه جدید دیگری از منوچهر هادی است.

بازیگران سریال دل عبارت‌اند از: حامد بهداد، ساره بیات، بهرام افشاری، سعید راد، افسانه بایگان، بیژن امکانیان، نسرین مقانلو، کوروش تهامی، مهراوه شریفی‌نیا، یکتا ناصر مهدی کوشکی

اطلاعات بیشتر درباره سریال دل را از اینجا بخوانید

سریال دل برای پخش از شبکه نمایش خانگی است و از ۱۳ آذر هر چهارشنبه یک قسمت از آن پخش می‌شود. برای دانلود قسمت‌های پیشین این سریال اینجا کلیک کنید


باکس دانلود قسمت دهم سریال دل

کد خبر 408953

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.