دانلود سریال دل - قسمت هفتم (۵ کیفیت)

لینک دانلود قسمت هفتم سریال دل به کارگردانی منوچهر هادی و نویسندگی بابک کایدان منتشر شده است.

به گزارش ایمنا سریال دل، عنوانی که از آن و اسامی بازیگران آن انتظار می‌رود مخاطبین زیادی را به خود اختصاص دهد، قصه دل به کارگردانی منوچهر هادی در زمان حال اتفاق می‌افتد و سریالی عاشقانه است. 

در قسمت‌های اخیر سریال دل دیدیم که مراسم عروسی آرش (حامد بهداد) و رستا (ساره بیات) درحالی‌که خانواده آرش مخالف بود سر می‌گیرد ولی درست درزمانی که قرار بود عروس و داماد از آرایشگاه به تالار بیایند، به‌یک‌باره رستا غیب می‌شود و مراسم به هم می‌خورد. بیننده از این اتفاقات شوکه می‌شود و با علامت سؤال‌های زیادی تنها می‌ماند، چون هیچ توجیه و دلیلی برای این کار نمی‌بیند.
در قسمت پنجم بالاخره سروکله رستا پیدا می‌شود و در اولین برخورد نیز آرش را می‌بیند ولی هیچ توضیحی نمی‌دهد، با توجه به حال و هوای رستا این‌طور به نظر می‌رسد که او  برخلاف میل خودش و احساس قلبی‌اش تصمیم به دوری از آرش گرفته است. در قسمت ششم سریال دل آرش همچنان نمی‌تواند با به هم خوردن عروسی و رفتن رستا کنار بیاید و از همین رو بار دیگر به خانه‌ پدری رستا می‌رود. اما باز هم رستا برخورد سردی با او می‌کند و این بار در حضور خانواده اش او را طرد می‌کند.

سریال دل

بااینکه اکثر عوامل این سریال با سریال عاشقانه مشترک هستند ولی سریال دل در اصل داستانی مستقل دارد و ادامه و یا فصل دوم سریال عاشقانه نیست، بلکه عاشقانه جدید دیگری از منوچهر هادی است.

بازیگران سریال دل عبارت‌اند از: حامد بهداد، ساره بیات، بهرام افشاری، سعید راد، افسانه بایگان، بیژن امکانیان، نسرین مقانلو، کوروش تهامی، مهراوه شریفی‌نیا، یکتا ناصر مهدی کوشکی

اطلاعات بیشتر درباره سریال دل را از اینجا بخوانید

سریال دل برای پخش از شبکه نمایش خانگی است و از ۱۳ آذر هر چهارشنبه یک قسمت از آن پخش می‌شود. برای دانلود قسمت های پیشین این سریال اینجا کلیک کنید


باکس دانلود قسمت هفتم سریال دل

کد خبر 405742

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.