پیام مدیر عامل اپل در هشتمین سالگرد درگذشت استیو جابز

امسال نیز به رسم هر سال، تیم کوک هشتمین سالگرد درگذشت استیو جابز را با پست و تصویری از او در توییتر خود زنده و گرامی داشته است.

به گزارش ایمنا، استیو جابز، اسطوره‌ دنیای فناوری بود؛ روند زندگی و موفقیت‌های او می‌تواند برای هر فردی الهام‌بخش باشد. طبق هرسال، تیم کوک سالگرد استیو جابز را با پست و تصویری از او در توییتر خود زنده و گرامی نگه ‌داشت.

مدیر عامل شرکت اپل در توییت خود جمله‌ الهام‌بخشی از استیو جابز را نقل‌ و تصویری از او را روبه‌روی یکی از معروف‌ترین فروشگاه‌های اپل منتشر کرده است. در این توییت آمده است: ارزشمندترین سرمایه‌ همه ما انسان‌ها زمان است. (استیو جابز)

این نقل‌قول یکی از به‌یادماندنی‌ترین سخنان استیو جابز است که او درباره‌ ارزشمندترین و دوست‌داشتنی‌ترین داشته‌های زندگی می‌گوید: ارزشمندترین دارایی من در زندگی هیچ هزینه‌ای ندارد؛ چراکه کاملاً واضح است که ارزشمندترین سرمایه‌ همه ما انسان‌ها زمان است.

استیو جابز در اکتبر ۲۰۱۱ و پس از یک دهه مبارزه با سرطان پانکراس، در ۵۶ سالگی در پالوآلتوی کالیفرنیا درگذشت. تیم کوک همیشه درباره‌ میراث او در اپل صحبت کرده است. او در سخنرانی آغاز سال تحصیلی در دانشگاه استنفورد درباره‌ اولین‌باری که متوجه بیماری جابز شد، گفت: آخرین نصیحت و توصیه‌ من به شما این است. ۱۴ سال قبل استیو جابز همین‌جا برای شما سخنرانی کرد و به شما گفت "زمان شما محدود است؛ بنابراین، زندگی خود را با تلاش برای زندگی‌کردن‌ به‌جای دیگران هدر ندهید".

تیم کوک ادامه داد: زمانی که استیو مریض شد، همیشه ایمان داشتم که او بهبود پیدا می‌کند. نه‌ تنها مطمئن بودم سلامتی‌اش بهبود پیدا می‌کند؛ بلکه به خودم می‌گفتم بی‌شک پس از فوت‌کردن من هم سال‌ها او اپل را مدیریت خواهد کرد.

اپل با زنده نگه‌داشتن وب‌سایت به یاد استیو، سعی می‌کند خاطرات مردم از استیو جابز را به‌اشتراک بگذارد. تاکنون بیش از یک‌ میلیون نفر از سراسر جهان خاطرات، نظرات و احساسات خود را درباره‌ استیو به ‌اشتراک گذاشته‌اند. وجه مشترک همه آن‌ها از دوستان شخصی گرفته تا همکاران و صاحبان محصولات اپل در این است که چگونه همه این افراد تحت‌تأثیر اشتیاق و خلاقیت او قرار گرفته‌اند.

منبع: زومیت

کد خبر 392255

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.