کمیسیون ویژه حمایت از تولید با موافقت مجلس تشکیل می‌شود

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تشکیل کمیسیون ویژه حمایت از تولید و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی موافقت کردند.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، بررسی تقاضای تعدادی از نمایندگان در مورد تشکیل کمیسیون ویژه حمایت از تولید و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی در دستور روز جاری مجلس شورای اسلامی قرار گرفت که نمایندگان با ۱۳۰ رأی موافق، ۴۶ رأی مخالف و ۵ رأی ممتنع از مجموع ۲۰۲ نماینده حاضر در مجلس شورای اسلامی با آن موافقت کردند.

محسن زنگنه، نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی به عنوان متقاضی تشکیل کمیسیون ویژه حمایت از تولید و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی اظهار کرد: سنت حسنه مجالس گذشته، تشکیل کمیسیون ویژه تولید بوده است که اعضای آن نیز در صحن مجلس شورای اسلامی انتخاب می‌شوند.

وی افزود: قوانین مهمی مانند بهبود محیط کسب‌وکار، رفع موانع تولید رقابت‌پذیر و ارتقای نظام مالی کشور، حمایت از کالای ایرانی، قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب‌وکار و قانون تأمین مالی تولید و زیرساخت‌ها از جمله قوانین مصوب در کمیسیون ویژه حمایت از تولید و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی بوده است.

کد خبر 765371

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.