تنها نظرسنجی‌هایی که به‌صورت رسمی منتشر می‌شود، معتبر است

صداوسیما در بیانیه شماره سه عنوان کرد که ستاد انتخابات این سازمان، نظرسنجی‌هایی را که در فضای مجازی، کانال‌ها و سایت‌ها به رسانه ملی نسبت داده می‌شود را تکذیب کرده و فقط و فقط نظرسنجی‌هایی را از جانب سازمان صداوسیما معتبر می داند که به‌صورت رسمی منتشر می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، متن اطلاعیه شماره سه ستاد انتخابات صداوسیما به این شرح است:

نظرسنجی‌های مرکز تحقیقات سازمان همواره و از جمله در دوره‌های مختلف انتخابات از دقیق‌ترین نظرسنجی‌ها در میان مراکز تحقیقاتی در داخل و خارج کشور بوده است، به همین علت در موارد متعدد در گذشته و نیز در چند روز اخیر از نام مرکز تحقیقات صدا و سیما برای اعتباربخشی به برخی اطلاعات، سوءاستفاده شده است.

بنابراین لازم است یک بار دیگر به استحضار مردم شریف ایران و نیز فعالان سیاسی و رسانه‌ها رسانده شود که سازمان صداوسیما تنها نظرسنجی‌هایی را می‌تواند تأیید کند که رسماً از طرف مرکز تحقیقات صداوسیما منتشر می‌شود.

ستاد انتخابات صداوسیما نظرسنجی‌هایی را که در فضای مجازی، کانال‌ها و سایت‌ها به رسانه ملی نسبت داده می‌شود، تکذیب می‌کند و فقط و فقط نظرسنجی‌هایی را از جانب سازمان صداوسیما معتبر می‌داند که به‌صورت رسمی توسط مرکز تحقیقات این سازمان منتشر می‌شود؛ در غیر این صورت، مرکز تحقیقات صداوسیما اعتبار نتایج این نظرسنجی‌های ادعایی را تأیید نمی‌کند.

کد خبر 762916

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.