همه کارکنان آموزش و پرورش شامل آئین‌نامه «مسیر رشد معلمی» می‌شوند

وزیر آموزش و پرورش گفت: توانمندسازی معلمان و مدیران مدارس یکی از برنامه‌های اصلی در آموزش و پرورش و این کار به طور جدی در حال انجام است و همه کارکنان آموزش و پرورش شامل آئین‌نامه مسیر رشد معلمی می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری ایمنا و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی آموزش و پرورش، یک‌هزاروسی‌ونهمین (۱۰۳۹) جلسه شورای عالی آموزش و پرورش با حضور وزیر آموزش و پرورش، دبیرکل شورای عالی و سایر اعضای آن در سالن جلسات وزارت آموزش و پرورش برگزار شد؛ در ابتدای این جلسه رضا مراد صحرایی، وزیر آموزش و پرورش با تسلیت شهادت رئیس جمهور و هیئت همراه اظهار کرد: فقدان رئیس جمهور دلسوز و خدمتگزار مردم، ضایعه‌ای دردناک است، خدایا ما جز خیر و خوبی از او ندیده‌ایم و این پاداش کسانی است که برای رضای خدا و آسایش خلق او کار می‌کنند.

وی با تاکید بر اهمیت توانمندسازی معلمان افزود: توانمندسازی معلمان و مدیران مدارس یکی از برنامه‌های اصلی ما در آموزش و پرورش و این کار به طور جدی در حال پیگیری و انجام است.

وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر اهمیت آموزش و بازآموزی همکاران فرهنگی تصریح کرد: توانمندسازی معلمان و مدیران مدارس یکی از برنامه‌های اصلی ما در آموزش و پرورش است و این کار به طور جدی در حال انجام است، همه کارکنان آموزش و پرورش شامل آئین‌نامه مسیر رشد معلمی می‌شوند.

صحرایی با اشاره به اهمیت برنامه درسی ملی و مرجعیت معلمان تاکید کرد: مبنای آموزش و پرورش برنامه درسی ملی و مرجعیت معلمان است و نباید چیزی غیر از این باشد، همان طوری که رئیس جمهور شهید بر ارتقای کیفیت آموزش و تقویت مدارس دولتی تاکید داشت برای ما هم ارتقا و تقویت مدارس دولتی و توجه جدی به دانش آموزان مناطق محروم در اولویت است.

کد خبر 758318

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.