معرفی عمده فروشان سینی کابل در لاله زار
عمده فروشان سینی کابل

جلوگیری از آسیب به کابل‌ها در اثر برخورد با اشیاء نوک تیز و برنده و یا ضربه اجسام سخت به روکش کابل‌ها اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل است که باید در زمان برق‌کشی از محصولهایی برای نظم دادن کابل‌ها استفاده شود.

یکی از این محصول‌ها سینی کابل است که قصد داریم در ادامه شما را بیشتر با این محصول آشنا کنیم.

سینی کابل و کاربرد آن

سینی کابل در برق‌کشی ساختمان‌ها، توزیع و هدایت کابل‌ها اهمیت زیادی دارد و به همین دلیل تکنیسین‌های برق از محصولهایی مثل بست کمربندی و سینی کابل استفاده می‌کنند. البته بست فقط برای متصل کردن کابل و دسته‌بندی آن‌ها کاربرد دارد و نقش محافظ را ندارند. اما سینی کابل قادر است به جای لوله‌های کاندوئیت عمل کرده و در عین حال که باعث نظم دادن به کابل‌های برق می‌شود، از آن‌ها محافظت هم کند.
کاربرد سینی کابل :

• استفاده برای عبور و هدایت کابل‌های فیبر نوری
• استفاده برای کابل‌کشی در خطوط برق با ولتاژ بالا (به منظور کاهش خطرات)
• استفاده برای سیم‌کشی‌های ارتباطی و مخابراتی
• قابل استفاده در صنایع حساس و هدایت کابل‌ها

انواع سینی کابل

این محصول از نظر آلیاژی که از آن ساخته می‌شود و همینطور از نظر ضخامت و اندازه انواع مختلفی دارد که در زیر به آن‌ها اشاره شده است.

انواع سینی کابل از نظر جنس

برای تولید سینی کابل از دو نوع مواد فلزی و غیرفلزی استفاده می‌شود. البته بیشتر شرکت‌های تولیدکننده برای تهیه این محصول از آلیاژهایی مثل فولاد، فولاد ضدزنگ و آلومینیوم استفاده می‌کنند. مواد اولیه غیرفلزی برای ساخت سینی کابل عموماً فایبرگلاس (نوعی کامپوزیت از الیاف شیشه با مواد پلیمری) است.
در صورتی که از مواد فلزی برای ساخت سینی کابل استفاده شده باشد، برای روکش و ضدزنگ کردن آن از رنگ پودری استاتیک، روش گالوانیزه کردن و… استفاده می‌کنند.

انواع سینی کابل بر اساس ضخامت

دومین دسته‌بندی از این محصول براساس میزان ضخامت آن صورت می‌گیرد. به طوری که زمان خرید سینی کابل باید ضخامت آن مد نظرتان باشد تا از فروشنده درخواست کنید. این محصول با ضخامت‌های مختلف (از ۰.۵ تا ۵ میلیمتر و یا بیشتر) تولید می‌شود.

انواع سینی کابل بر اساس اندازه

سومین دسته‌بندی از سینی کابل براساس عرض آن صورت می‌گیرد. به طور کلی تمامی شرکت‌های تولیدکننده این محصول را با عرض ۱۰۰ تا ۸۰۰ میلی‌متر تولید می‌کنند که به صورت زیر است:
• ۱۰۰ میلی‌متر
• ۱۵۰ میلی‌متر
• ۲۰۰ میلی‌متر
• ۳۰۰ میلی‌متر
• ۴۰۰ میلی‌متر
• ۵۰۰ میلی‌متر
• ۶۰۰ میلی‌متر
• ۷۰۰ میلی‌متر
• ۸۰۰ میلی‌متر

معرفی عمده فروشان سینی کابل در لاله زار

بهترین عمده فروشان سینی کابل در بازار لاله زار

برای تهیه این محصول بهترین راه، خرید از عمده‌فروشی‌هاست که تعداد زیادی از آن‌ها در خیابان لاله‌زار تهران قرار دارند. برخی از معروف‌ترین عمده‌فروشی‌های سینی کابل و تجهیزات برق در این خیابان عبارتند از:

سینی کابل پارسیان

شرکت پارسیان بیش از ۱۵ سال است که در بازار تهران فعالیت دارد. از جمله مهم‌ترین محصولات این گروه صنعتی تولید سینی کابل و اتصالات سینی کابل است. سینی‌های کابل این شرکت از آلیاژ گالوانیزه تهیه می‌شوند که در مقابل رطوبت مقاومت زیادی دارند و می‌توان گفت جزء باکیفیت‌ترین محصولات بازار به شمار می‌روند.
شرکت پارسیان سینی کابل را با اندازه ۲ و ۳ متری و با ضخامت‌های مختلف تولید می‌کند. این محصولات در رنگ‌های مختلف و به صورت مشبک تهیه می‌شوند.

سینی کابل آریا

یکی دیگر از بهترین عمده فروشان سینی کابل در بازار لاله زار تهران گروه صنعتی سینی سازان آریا نام دارد. این شرکت بیش از ۱۰ سال است که در زمینه تولید انواع سینی کابل و سایر تجهیزات صنعتی فعالیت دارد. عمده محصولات این برند در پروژه‌های مختلف صنعتی و تجاری خریداری می‌شود.
شرکت کابل آریا نیز انواع مختلفی از این وسیله را با ورق گالوانیزه سرد و گرم و فولاد و آلیاژهای ضدزنگ تهیه می‌کند. این شرکت برای تولید محصولات خود از دستگاه‌های پیشرفته CNC استفاده می‌کند که برای برش و پانچ ورق‌های فولادی و گالوانیزه استفاده می‌شوند. این شرکت سینی کابل را با عرض ۵ تا ۱۰۰ سانتیمتر تولید و سالیانه ۱۰۰ هزار شاخه سینی کابل را با روش آبکاری سرد و گرم تولید می‌کند.

برق یاسین

برق یاسین از دیگر عمده فروشان لاله زار تهران است که می‌توانید سینی کابل را از آنجا تهیه کنید. این مرکز بیش از یک دهه است که فعالیت خود را با تولید انواع سیم و کابل و سایر تجهیزات برق آغاز کرده است. در حال حاضر سینی کابل به عنوان یکی از محصولات پرفروش گروه صنعتی برق یاسین محسوب می‌شود که از کیفیت رضایت بخشی برخوردار هستند.
بخش زیادی از تولیدات برق یاسین توسط شرکت‌های بزرگ صنعتی و تجاری خریداری می‌شود. این مجموعه تاکنون با شرکت گاز خوزستان و پتروشیمی شازند نیز فعالیت داشته است.
سینی‌های کابل این برند با سایز بین ۵ الی ۶۰ سانتیمتر و با ضخامت ورق ۰.۷ / ۰.۹ / ۱.۲۵ /۱.۵ تولید می‌شوند. این محصولات از آلیاژ ضدآب گالوانیزه تهیه می‌شوند. ناگفته نماند که سینی کابل برق یاسین مطابق با استانداردهای NEMA، IECو ULتولید می‌شوند.

شرکت سپکو

اگر با هدف خرید سینی کابل در خیابان لاله زار قدم می‌زنید، حتما نام برند سپکو هم به گوشتان می‌رسد. این شرکت بیش از ۱۸ سال است که در زمینه تولید انواع سینی کابل، نردبان کابل و انواع لوله‌های فولادی فعالیت دارد. این شرکت نیز برای تولید سینی کابل از پیشرفته‌ترین دستگاه‌های اتوماتیک استفاده می‌کنند که حاصل تلاش آن، تولید سینی کابل با برش‌های دقیق و کیفیت بالاست.
در شرکت سپکو انواع سینی و نردبان کابل با استفاده از ورق‌های فولادی، روغنی، گالوانیزه، آلومینیوم و استیل تولید می‌شود. این شرکت برای ضدآب کردن سینی‌های کابل از رنگ‌های پودری الکترواستاتیک استفاده می‌کند. به همین دلیل در این عمده فروشی می‌توانید انواع مختلفی از سینی کابل با آلیاژهای مختلف با رنگ‌های متنوع را خریداری کنید که با ضخامت بین ۰.۵ تا ۵ میلیمتر تولید می‌شوند.

سینی کابل نوسان

یکی دیگر از بهترین فروشگاه‌های عمده‌فروشی سینی کابل در خیابان لاله‌زار به برند «نوسان» تعلق دارد. نوسان یکی از برندهای معتبر ایرانی در زمینه تولید تجهیزات برق و سینی کابل است که محصولات خود را مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا تولید می‌کند.
این شرکت بیش از ۱۵ سال است که در زمینه تولید انواع تجهیزات صنعتی از جمله سینی کابل، نردبان کابل، تراکینگ، انواع لوله‌های فولادی و فلکسی روکشدار فعالیت دارد.
سینی کابل نوسان با ورق‌های گالوانیزه سرد و گرم در ابعاد ۲ تا ۳ متری تولید می‌شود. ضخامت ۰.۵ تا ۲ میلی‌متری این محصولات دست شما را برای خرید بهترین سینی کابل مطابق با نیازتان را باز می‌گذارد. قیمت سینی کابل در این عمده‌فروشی براساس شاخه دو متری و دیواره چهار سانت به صورت چهار خم تعیین می‌شود.

نکات مهم خرید سینی کابل

• حتما به آلیاژ سینی کابل توجه داشته باشید. ورق‌های فلزی باید در مقابل رطوبت و محیط اسیدی مقاوم باشند. به همین دلیل بهترین آلیاژ ورق‌های گالوانیزه یا فولاد با رنگ پودری الکترواستاتیک است.
• ضخامت این محصول در دوام و استحکام آن تاثیر زیادی دارد. به همین دلیل اگر می‌خواهید کابل‌های ضخیم‌تر و با تعداد بیشتر را در داخل سینی کابل قرار دهید، از یک سینی کابل با بیشترین ضخامت استفاده کنید.
• سینی کابل باید مشبک باشد که کابل‌کشی و تفکیک کابل‌ها در سطوح مختلف آسان باشد.

در پایان
در این مطلب تعدادی از بهترین عمده فروشان این محصول در بازار لاله‌زار تهران معرفی شدند. امیدواریم اطلاعات ارائه شده در اینجا برایتان مفید باشد.

کد خبر 757594

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • اصغر کاظمی IR ۱۵:۵۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۷
  0 0
  با سلام سپاس از اطلاعات مفید شما میخواستم بدونم با خرید سینی کابل از کدوم یکی از مجموعه های فوق میتونم تخفیف ویژه خرید عمده هم دریافت کنم؟
  • مهدی IR ۱۸:۱۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
   0 0
   از شرکت دوستان بزرگترین طراح وتولید سینی کابل نردبان کابا لوله فلاکس جعبه در سایزهای مختلف تابلو برق لوله‌ای کاندولیت فولادی وبلند وغیره