شهید رئیسی اخلاق و صداقت را به حوزه ریاست‌جمهوری بازگرداند

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه آیت‌الله رئیسی مرد خدمت بود و شهادت او با عزت رقم خورد، گفت: رئیسی اخلاق و صداقت را به حوزه ریاست‌جمهوری بازگرداند.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، محمدرضا فلاح امروز _یکشنبه ششم خرداد_ در نطق میان دستور صدوسی‌وچهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان با تسلیت شهادت آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی و شهدای خدمت اظهار کرد: ولایت مداری، کار جهادی و خالصانه، شوق خدمت، تواضع، داشتن نگاه انقلابی از ویژگی‌های بارز شهید رئیسی بود.

وی افزود: رئیسی مرد خدمت بود و شهادتش با عزت رقم خورد؛ او اخلاق و صداقت را به حوزه ریاست‌جمهوری بازگرداند و مردم همیشه قدردان خادمان واقعی خود هستند، به‌طوری که در تشییع پیکر این شهید بزرگوار نیز خوب قدردانی کردند.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: خدمت به مردم همچون عبادت و کوتاهی در خدمت‌رسانی همچون خیانت است، مدیران اگر می‌خواهند در مسیر این شهدان قدم بردارند باید رفتار و منش آنان را الگوی خود قرار دهند.

وی تأکید کرد: بین مردم بودن، گشاده‌رویی با مردم و تلاش برای رفع مشکلات آن‌ها باید مشی مدیران شهرداری باشد و با تدبیری که انجام می‌دهند، برای رفع مشکلات مردم کوشا باشند.

فلاح خاطرنشان کرد: شهادت آیت‌الله رئیسی موجب شد برخی مدیران به خود بیایند؛ تجلیلی که مردم در تشییع این شهدا داشتند، موجب شد که مدیران بدانند مردم قدردان خادمان زحمتکش خود هستند.

وی با بیان اینکه شهادت آیت‌الله رئیسی تکلیف را بر همه مدیران و مردم سنگین کرد، گفت: اگر می‌خواهیم سرزمینی آباد و ایرانی سرافراز داشته باشیم، باید منش شهیدانی همچون بهشتی، رجایی، باهنر، سلیمانی، زاهدی و رئیسی را در پیش بگیریم.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: در شهر اصفهان که همیشه مدیران برجسته‌ای داشته است، کارهای ارزنده‌ای به همت این مدیران انجام شده و می‌توانیم به خود ببالیم که مشی این شهیدان را پیگیری کرده و ادامه می‌دهیم.

وی با گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر بیان کرد: سرافرازی رزمندگان اسلام در این روز و پیروزی در عملیات بیت‌المقدس با نقش‌آفرینی رزمندگان دلاور اصفهانی رقم خورد که یاد آن‌ها را گرامی می‌داریم.

کد خبر 757239

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.