بزرگراه ورودی اصفهان به نام شهید آیت‌الله رئیسی نام‌گذاری شد

سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: با تصمیم شورای اسلامی شهر اصفهان بزرگراه ورودی اصفهان از پل شهیدان طیاره تا ورودی فرودگاه به انضمام تقاطع غیرهمسطحی که به زودی مقابل حصه کلنگ‌زنی خواهد شد، به نام شهید رئیسی نام‌گذاری می‌شود که این لایحه به تصویب رسید.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، علی صالحی امروز _یکشنبه ششم خرداد_ با اشاره به جزئیات جلسه علنی صدوسی‌وچهارم شورای اسلامی شهر اظهار کرد: با توجه به ایام هفتمین روز شهادت شهید آیت‌الله رئیسی و همراهان، ابتدای جلسه امروز در خدمت نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان بودیم و در مراسمی یاد این شهدا را گرامی داشتیم.

وی با اشاره به لوایح بررسی شده در جلسه امروز افزود: لایحه دوفوریتی نام‌گذاری اتوبان ورودی اصفهان به نام شهید آیت‌الله رئیسی بررسی شد؛ با پیشنهادهایی که داده شد از پل شهیدان طیاره تا ورودی فرودگاه اصفهان به انضمام تقاطع غیرهمسطحی که به‌زودی مقابل حصه کلنگ‌زنی خواهد شد، به نام شهید رئیسی نام‌گذاری شود و این لایحه به تصویب رسید.

سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: لایحه دوفوریتی درباره تمدید بسته تشویقی صدور پروانه ساختمانی و پرداخت مطالبات شهرداری توسط مردم بررسی و تا بیست‌وهشتم اسفند تمدید شد و همه مراجعات را در بر می‌گیرد.

صالحی بیان کرد: لایحه دو فوریتی خرید تجهیزات سازمان پسماند بررسی و یک فوریت این لایحه تصویب شد تا در یک هفته بررسی لازم صورت گیرد و هفته آینده در صحن علنی شورا مطرح شود.

وی گفت: امروز لایحه توافق ملکی واگذاری ملکی در طرح عمرانی خیابان مشتاق دوم بررسی شد و به تصویب رسید.

سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان بیان کرد: در جلسه امروز آراف‌پی پروژه پژوهشی به‌روزرسانی طرح جامع عملیاتی مدیریت یکپارچه پسماند عادی شهر بررسی شد و به تصویب اعضا رسید.

صالحی افزود: امروز لایحه مساعدت در صدور گواهی عدم خلاف و پرداخت بدهی‌های ساختمانی مربوط به یک مرکز خیریه در منطقه ۱۵ بررسی شد و با توضیحات ارائه شده به تصویب اعضا رسید.

کد خبر 757230

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.