معرفی پذیرفته شدگان رشته‌های بدون آزمون ارشد دانشگاه خواجه نصیر

اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول برای ورود به مقطع کارشناسی ارشد از طریق سهمیه استعدادهای درخشان برای سال تحصیلی ۱۴۰۴ـ۱۴۰۳ دانشگاه خواجه نصیر معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول برای ورود به مقطع کارشناسی ارشد از طریق سهمیه استعدادهای درخشان دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۴ معرفی شدند.

اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول برای ورود به مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه خواجه نصیر از طریق سهمیه استعدادهای درخشان برای سال تحصیلی ۱۴۰۴۱۴۰۳ در جدول‌های پیوست به تفکیک رشته-گرایش اعلام شده است.

بر این اساس دانشگاه خواجه نصیر اعلام کرد؛ فهرست جدول‌های پیوست شامل اعلام اسامی اولیه است. پذیرش قطعی منوط به تأیید شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه، احراز شرایط صلاحیت عمومی و انضباطی متقاضیان، تأیید سازمان سنجش آموزش کشور و دبیرخانه گزینش دانشجو خواهد بود.

دانش آموختگی پذیرفته شدگان تا پایان شهریورماه ۱۴۰۳ الزامی است. چنانچه در هر مرحله از ثبت نام، بررسی مدارک و یا اشتغال به تحصیل مشخص شود که داوطلب شرایط پذیرش از طریق این فراخوان را نداشته یا مغایرتی بین مدارک و مستندات ارائه شده با اصل مدارک وجود داشته باشد، ثبت نام ایشان لغو خواهد شد.

فهرست شامل پذیرفته شدگان اصلی و رزرو (به ترتیب اولویت) است. در صورت انصراف پذیرفته شدگان اصلی و باز شدن ظرفیت رشته- گرایش‌های مربوطه، از سوی این دفتر با افراد رزرو تماس گرفته و هماهنگی‌های لازم انجام خواهد شد.

با توجه به اینکه تنها یک دانشگاه امکان ورود اطلاعات پذیرفته شدگان در پرتال سازمان سنجش آموزش کشور را خواهد داشت، چنانچه داوطلبی از چندین دانشگاه پذیرش بدون آزمون دریافت کرده باشد،

لازم است که دانشگاه موردنظر برای ادامه تحصیل را انتخاب کرده و انصراف خود را در اسرع وقت به سایر دانشگاه‌ها اعلام نماید.

امکان ثبت انصراف در سیستم از تاریخ اعلام اسامی اولیه تا تاریخ پنجشنبه ۳۱ خرداد ماه جاری وجود دارد.

کد خبر 756463

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.