پیام فراجا به مناسبت سالروز تشکیل سپاه پاسداران

فرماندهی انتظامی کشور در پیامی سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به فرماندهان و کارکنان آن تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، در متن پیام فرماندهی انتظامی کشور به مناسبت سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آمده است: «دوم اردیبهشت ماه از سوی معمار کبیر انقلاب امام خمینی (ره) مزین به نام نهاد مقدسی شد که قدرتمندانه همپای انقلاب شکوهمند ایران اسلامی و در راستای اقتدار کشور همواره در عرصه‌های گوناگون خوش درخشید. این نهاد انقلابی، کارآمدی خود را در طول هشت سال دفاع مقدس و بعد از آن در عرصه‌های پیشرفت و آبادانی به منصه ظهور رساند.

پاسداران مقتدر با تاسی از مکتب سرور و سالار شهیدان درس آزادگی، مقاومت، شجاعت و شهادت را به نیکی آموخته‌اند و با حضور باصلابت در سال‌های پرافتخار دفاع مقدس در برابر جنگ نابرابر دشمنان، در عرصه‌های مختلف جهادی و سازندگی نیز بازوی توانمند دولت و مردم ولایت‌مدار بوده‌اند که نشان‌دهنده اوج عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

نقش بی‌بدیل و تعیین کننده این نهاد انقلابی در کنار دیگر نیروهای مسلح کشورمان در حوادث سرنوشت‌ساز کشور به‌ویژه در تولید و گسترش قدرت در عرصه‌های دفاعی و امنیتی که نه‌تنها موجب امنیت و آرامش ملت بزرگ ایران شد، بلکه جمهوری اسلامی را به یک قدرت بازدارنده جهانی تبدیل کرده است و همچنین میدان‌داری در عرصه‌های عمران و سازندگی و محرومیت‌زدایی بخشی از توانمندی‌های عزت‌آفرین این نهاد مقدس به‌شمار می‌رود.

فرماندهی کل انتظامی کشور ضمن گرامیداشت شهدای گران‌قدر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به‌ویژه سردار دل‌ها، سیدالشهدای جبهه مقاومت اسلامی سپهبد پاسدار شهید حاج قاسم سلیمانی، امیدوار است همواره شاهد حضور پرشور و حماسی پاسداران قهرمان کشور در عرصه دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی باشیم.»

کد خبر 746237

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.