شگفتی‌سازی فرازبام و شکست ناپذیری مس

در چارچوب رقابت‌های هفته شانزدهم لیگ برتر هندبال تیم‌های سپاهان، صنعت‌مس، فرازبام خائیز دهدشت، گیتی‌پسند، پلیمر خلیج‌فارس و زغال‌سنگ طبس موفق به کسب پیروزی مقابل رقبای خود شدند.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، هفته شانزدهم لیگ برتر هندبال امروز _دوشنبه بیستم فروردین_ برگزار شد که تیم‌های سپاهان، صنعت‌مس، فرازبام خائیز دهدشت، گیتی‌پسند، پلیمر خلیج‌فارس و زغال‌سنگ طبس موفق به کسب پیروزی مقابل رقبای خود شدند.

فولاد مبارکه سپاهان – نفت‌وگاز گچساران

در یکی از حساس‌ترین دیدارهای هفته شانزدهم لیگ برتر هندبال فولاد مبارکه سپاهان میزبان نفت‌وگاز گچساران بود؛ تیم سپاهان موفق شد بازی را در دست بگیرد و از حریف خود پیش بی افتد، اما گچسارانی‌ها دقایق پایانی این دیدار نتیجه بازی را به تساوی کشاند، اما در نهایت طلایی‌پوشان با اختلاف یک گل پیروز نیمه نخست راهی رختکن شدند.

شگفتی‌سازی فرازبام و شکست ناپذیری مس

در نیمه دوم این دیدار سپاهانی‌ها موفق شدند اختلاف را نسبت به نیمه اول با حریف بیشتر کرده و در خانه با نتیجه ۲۴ بر ۲۰ به پیروزی برسند.

گیتی‌پسند اصفهان - پیکان خراسان

در دیگر دیدار این هفته گیتی‌پسند اصفهان میزبان یکان خراسان بود؛ گیتیزن‌های میزبان از ابتدا بازی مالکانه‌ای را رد دست داشتند و در نهایت موفق شدند با نتیجه ۱۴ بر ۱۲ پیروز نیمه نخست، راهی رختکن شوند.

شگفتی‌سازی فرازبام و شکست ناپذیری مس

در نیمه دوم این دیدار گیتی‌پسند فشار را بر روی تیم میهمان بیشتر کرد و موفق شد در این دیدار با نتیجه ۳۰ بر ۲۵ پیروز میدان شده و دو امتیاز این دیدار را از آن خود کند.

صنعت‌مس کرمان – نیروی‌زمینی شهیدشاملی کازرون

در یکی دیگر از دیدارهای هفته شانزدهم لیگ برتر هندبال تیم مس صدرنشین میزبان نیروی‌زمینی شهیدشاملی کازرون رده دومی بود؛ در ابتدای بازی تیم میمهمان موفق شد از میزبان این دیدار پیش بی افتد و نتیجه بازی را به نفع خود کند، دقایقی در دیدار نتیجه بازی به تساوی کشیده شده، اما در نهایت تیم شهید شاملی کازرون موفق شد با نتیجه ۱۶ بر ۱۴ پیروز نیمه نخست به رختکن برود.

شگفتی‌سازی فرازبام و شکست ناپذیری مس

در نیمه دوم این دیدار مس به شرایط پیشین خود بازگشت و در دقایق پایانی بازی موفق شد نتیجه را به‌سود خود تغییر دهد تا باز هم متحمل باخت نشود.

فرازبام‌خائیز دهدشت - پرواز هوانیروز اصفهان

در رقابت حساس میان دو تیم خاص جدول، پرواز هوانیروز اصفهان میهمان فرازبام‌خائیز دهدشت بود؛ در ابتدای نیمه نخست این دیدار فرازبام قعر جدولی موفق شد دقایقی را تا اختلاف چهار گل از تیم پرواز پیش بی افتد، اما هوانیروزی‌ها موفق شدند بازی را به تساوی کشانده و با نتیجه ۱۳ بر ۱۳ عازم رختکن شوند.

شگفتی‌سازی فرازبام و شکست ناپذیری مس

در ابتدای نیمه دوم این دیدار بازی به‌طور تساوی پیش رفت، اما پس از دقایقی پرواز هوانیروز موفق شد از دهدشتی‎‌ها پیش بی افتد؛ فرازبامی‌ها شگفتی‌ساز شدند و نتیجه بازی باخته را به‌سود خود تغییر دادند تا در نهایت با نتیجه ۲۵ بر ۲۸ پیروز میدان شوند.

زغال‌سنگ طبس - فولاد سپاهان نوین

در دیگر دیدار این هفته زغال‌سنگ طبس میزبان سپاهان نوین اصفهان بود؛ از ابتدای دیدار تیم میزبان بازی را در دست گرفت، اما نوینی‌ها تلاش خود را برای زیاد نشدن فاصله زیاد شود و در نهایت با نتیجه ۹ بر شش به‌سود زغال‌سنگ به رختکن رفتند.

شگفتی‌سازی فرازبام و شکست ناپذیری مس

در نیمه دوم این بازی فشار تیم زغال‌سنگ بر روی نوینی‌ها بیشتر شد و در نهایت موفق شد با نتیجه ۱۴ بر ۲۳ شاگردان رحیمی‌زاده را مغلوب کند.

پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد - آلومینیوم اراک

در یکی دیگر دیدارهای این هفته پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد میزبان آلومینیوم اراک بود؛ رقابت میان این دو تیم بسیار نزدیک و پایاپای پیش رفت، اما در دقایق پایانی نیمه نخست آلومینیوم اراک موفق شد پیش بی افتد و با اختلاف یک گل پیروز میدان شود.

شگفتی‌سازی فرازبام و شکست ناپذیری مس

در نیمه دوم این دیدار باز هم دیدار به صورت نزدیک و پایاپای پیش رفت، اما این بار پلیمری‌ها بودند که موفق شدند از حریف خود پیش بی افتند و در نهایت با نتیجه ۳۹ بر ۳۵ پیروز میدان شده و دو امتیاز این دیدار را در خانه حفظ کنند.

نتایج هفته شانزدهم لیگ برتر هندبال

  • فولاد مبارکه سپاهان ۲۴ – نفت‌وگاز گچساران ۲۰
  • گیتی‌پسند اصفهان ۳۰ - پیکان خراسان ۲۵
  • صنعت‌مس کرمان ۲۹ – نیروی‌زمینی شهیدشاملی کازرون ۲۶
  • فرازبام‌خائیز دهدشت ۲۵ - پرواز هوانیروز اصفهان ۲۸
  • زغال‌سنگ طبس ۲۳ - فولاد سپاهان نوین ۱۴
  • پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد ۳۹ - آلومینیوم اراک ۳۵

جدول هفته شانزدهم لیگ برتر هندبال

شگفتی‌سازی فرازبام و شکست ناپذیری مس

فرازبام خائیز دهدشت، زغال‌سنگ طبس، فولاد مبارکه سپاهان، پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد، نیروی‌زمینی شهید شاملی کازرون، صنعت مس کرمان، پرواز هوانیروز و نفت‌وگاز گچساران در لیگ هندبال نوجوانان موسوم به لیگ آیندگان شرکت کردند و بر این اساس یک امتیاز به مجموع امتیازات این تیم‌ها افزوده شده است.

تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان، زغال‌سنگ طبس، نیروی‌زمینی شهید شاملی کازرون، نفت‌وگاز گچساران، پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد، آلومینیوم اراک، گیتی‌پسند، پیکان سبزوار، پرواز هوانیروز، فرازبام خائیز دهدشت و صنعت مس کرمان که در مسابقات هندبال جوانان پسر شرکت کرده‌اند، یک امتیاز به مجموع امتیازات این تیم‌ها افزوده شده است.

کد خبر 743016

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.