قعرنشینان شگفتی‌سازی می‌کنند؟

هفته شانزدهم لیگ‌برتر هندبال فردا با برگزاری شش دیدار در شهرهای کرمان، دهدشت، اصفهان، طبس و خرم‌آباد پیگیری می‌شود.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، هفته شانزدهم لیگ‌برتر هندبال فردا _دوشنبه بیستم فروردین_ با برگزاری شش دیدار در شهرهای کرمان، دهدشت، اصفهان، طبس و خرم‌آباد پیگیری می‌شود.

فولاد مبارکه سپاهان – نفت‌وگاز گچساران

در یکی از حساس‌ترین دیدارهای هفته شانزدهم لیگ برتر هندبال فولاد مبارکه سپاهان میزبان نفت‌وگاز گچساران است؛ سپاهان هفته گذشته مقابل نیروی‌زمینی شهیدشاملی کازرون صف‌آرایی کرد. طلایی‌پوشان اصفهانی ابتدا بازی مالکانه‌ای را آغاز و دنبال کردند و توانستند پیروز نیمه نخست بازی باشند، اما در دقایق پایانی بازی فشار تیم میزبان روی آنها زیاد شد تا در نهایت هر دو تیم به تساوی در این رقابت رضایت دهند.

قعرنشینان شگفتی‌سازی می‌کنند؟

تیم نفت‌وگاز گچساران هفته گذشته را با میزبانی از گیتیزن‌های اصفهان گذراند، رقابت میان این دو تیم با اختلاف، اما به‌خاطر حواشی حاضر در ورزشگاه حساس پیش رفت. شاگردان صادقی از ابتدا بازی را در دست گرفتند و در نهایت موفق شدند تا با اختلاف شش گل میزبان را شکست داده و جایگاه خود را در رده سوم جدول حفظ کنند.

گیتی‌پسند اصفهان - پیکان خراسان

در دیگر دیدار این هفته گیتی‌پسند اصفهان میزبان پیکان خراسان است؛ گیتیزن‌ها هفته گذشته میهمان نفت‌وگاز گچساران و موفق شدند با تمام حواشی‌های حاضر در ورزشگاه، روند بازی را در دست بگیرند و در نهایت با نتیجه بر ۲۵ بر ۱۹ پیروز میدان شوند.

قعرنشینان شگفتی‌سازی می‌کنند؟

پیکان خراسان هفته گذشته را با میزبانی از تیم جوان دهدشتی پشت سر گذاشت، فشار تیم فرازبامی که در قعر جدول جای دارد در نیمه نخست بازی روی بازیکنان پیکان زیاد بود و در نهایت یک بازی حساس و نزدیک موفق شدند با اختلاف یک‌گل پیکان را در نیمه نخست مغلوب خود کنند، اما در اواخر نیمه دوم فشار تیم پیکان روی آنها زیاد شد تا در نهایت با نتیجه ۲۶ بر ۲۷، دو امتیاز بازی را در خراسان نگه دارند.

صنعت‌مس کرمان – نیروی‌زمینی شهیدشاملی کازرون

در یکی دیگر از دیدارهای هفته شانزدهم لیگ برتر هندبال تیم مس صدرنشین میزبان نیروی‌زمینی شهیدشاملی کازرون رده دومی است؛ صنعت‌مس کرمان هفته گذشته میهمان شاگردان رحیمی‌زاده بود، نوینی‌ها که از قعر به اواسط جدول رسیدند حریف قدرتمندی برای تیم‌های بالانشین جدول شده‌اند، به همین ترتیب هفته گذشته نیز رقابت دشواری را برای مس صدرنشین رقم زدند تا در نهایت یک بازی حساس و خارج از خانه صنعت‌مس موفق شود با نتیجه ۲۶ بر ۲۵ بر سپاهان نوین غلبه کند و دو امتیاز بازی را کسب کند.

قعرنشینان شگفتی‌سازی می‌کنند؟

در مقابل نیروی‌زمینی شهیدشاملی کازرون در خانه خود میزبان فولاد مبارکه سپاهان بود، علی‌رغم بازی مالکانه سپاهان و در دست داشتن نتیجه از ابتدای بازی در پایان بازی تیم میزبان با حملات زیاد موفق شد باخت خود را به تساوی تبدیل و امتیاز این را با طلایی‌پوشان اصفهان تقسیم کند.

فرازبام‌خائیز دهدشت - پرواز هوانیروز اصفهان

در رقابت حساس میان دو تیم خاص جدول، پرواز هوانیروز اصفهان میهمان فرازبام‌خائیز دهدشت است؛ فرازبامی‌ها که هفته گذشته مقابل پیکان خراسان صف‌آرایی کرده بودند و علی‌رغم عملکرد زیبای خود و پیروزی در بیشتر دقایق بازی، در دقایق پایانی نتیجه را با یک گل اختلاف به حریف خود واگذار کرد.

قعرنشینان شگفتی‌سازی می‌کنند؟

در مقابل تیم پرواز هوانیروز اصفهان در مصاف با پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد که در رده ششم جدول قرار دارد به پیروزی رسید، در نیمه اول بازی میان این دو تیم بسیار نزدیک و پایاپای پیش رفت و در نهایت پلیمر بود که با اختلاف یک گل پیروز میدان عازم رختکن شد، اما تیم پرواز نیمه دوم را با تحول آغاز کرد و موفق شد بازی را در دست بگیرد تا در نهایت با اختلاف هفت گل دو امتیاز خانگی را در خانه نگه داشته و در جدول یک رده صعود کند.

زغال‌سنگ طبس - فولاد سپاهان نوین

در دیگر دیدار این هفته زغال‌سنگ طبس میزبان سپاهان نوین اصفهان است؛ زغال‌سنگ هفته گذشته را در جدال با آلومینیوم اراک پشت سر گذاشت در نهایت یک بازی نزدیک، اما با اختلاف تیم زغال‌سنگ با نتیجه ۳۱ بر ۲۷ بر حریف خود غلبه کرد و دو امتیاز خارج از خانه را از آن خود کرد.

قعرنشینان شگفتی‌سازی می‌کنند؟

در مقابل سپاهان نوین اصفهان میزبان مس صدرنشین بود و علی‌رغم عملکرد عالی مقابل این تیم موفق به پیروزی نشد و با اختلاف یک گل نتیجه را به صنعت‌مس کرمان واگذار کرد.

پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد - آلومینیوم اراک

در یکی دیگر دیدارهای این هفته پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد میزبان آلومینیوم اراک است؛ پلیمر هفته گذشته میهمان تیم سرباز اصفهان بود و موفق شد در بازی نزدیک در نیمه اول مقابل این تیم به پیروزی برسد، اما در نیمه دوم ورق برگشت و پرواز هوانیروز با عملکرد خوب خود این تیم را با اختلاف مغلوب خود کرد.

قعرنشینان شگفتی‌سازی می‌کنند؟

همچنین آلومینیوم اراک هفته گذشته مقابل زغال‌سنگ طبس صف‌آرایی کرد و در نهایت یک بازی حساس مقابل این تیم نتوانست خودی نشان دهد و در پایان نتیجه را به طبسی‌ها واگذار کرد.

برنامه کامل هفته شانزدهم لیگ برتر هندبال

  • فولاد مبارکه سپاهان – نفت‌وگاز گچساران (ساعت ۱۹)
  • گیتی‌پسند اصفهان - پیکان خراسان (ساعت ۱۹)
  • صنعت‌مس کرمان – نیروی‌زمینی شهیدشاملی کازرون (ساعت ۱۹)
  • فرازبام‌خائیز دهدشت - پرواز هوانیروز اصفهان (ساعت ۱۹)
  • زغال‌سنگ طبس - فولاد سپاهان نوین (ساعت ۱۹)
  • پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد - آلومینیوم اراک (ساعت ۱۹)

جدول لیگ برتر هندبال

قعرنشینان شگفتی‌سازی می‌کنند؟

فرازبام خائیز دهدشت، زغال‌سنگ طبس، فولاد مبارکه سپاهان، پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد، نیروی‌زمینی شهید شاملی کازرون، صنعت مس کرمان، پرواز هوانیروز و نفت‌وگاز گچساران در لیگ هندبال نوجوانان موسوم به لیگ آیندگان شرکت کردند و بر این اساس یک امتیاز به مجموع امتیازات این تیم‌ها افزوده شده است.

تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان، زغال‌سنگ طبس، نیروی‌زمینی شهید شاملی کازرون، نفت‌وگاز گچساران، پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد، آلومینیوم اراک، گیتی‌پسند، پیکان سبزوار، پرواز هوانیروز، فرازبام خائیز دهدشت و صنعت مس کرمان که در مسابقات هندبال جوانان پسر شرکت کرده‌اند، یک امتیاز به مجموع امتیازات این تیم‌ها افزوده شده است.

کد خبر 739829

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.