بیانیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان برای دعوت به شرکت در انتخابات

اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با صدور بیانیه‌ای ضمن دعوت از مردم در انتخابات تاکید کرد که مردم ایران این بار نیز با شرکت در انتخابات ۱۱ اسفند، بار دیگر دشمنان و تفرقه افکنان را که قصد ضربه به جمهوری اسلامی ایران را دارند، کور کرده و ضربه عظیمی به افکار پوچ و سرمایه‌های هنگفت آنها خواهند زد.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در آستانه دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بیانیه‌ای صادر کرد. در متن این بیانیه آمده است: استکبار جهانی به خوبی می‌داند که امروز ایران اسلامی به الگویی بی‌بدیل برای استکبارستیزی و نماد مردم سالاری دینی در جهان تبدیل شده است.

آنان به خوبی می‌دانند که انقلاب بیدارسازِ ما که نقطه آغاز خیزش بیداری اسلامی و شکل گیری جبهه مقاومت در منطقه بوده، با تاسی از ملتی شکل گرفته که ۴۵ سال پیش توانست هیمنه پوشالی آمریکا، اسرائیل و انگلیس را در هم بشکند و با شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی و با برگزاری پرشور ده‌ها انتخابات عزت و سربلندی را نصیب خود سازد.

این بیانیه می‌افزاید: مردم ما می‌دانند در شرایط کنونی، دشمنان اختلاف سیاسی را در جامعه ما دنبال می‌کنند و تلاش دارند با ایجاد یأس و ناامیدی، مردم را از مشارکت در تعیین سرنوشت خود باز دارند و درصدد ایجاد توطئه در این عرصه هستند.

مردم ایران این بار نیز با شرکت در انتخابات ۱۱ اسفند، بار دیگر دشمنان و تفرقه افکنان را که قصد ضربه به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را دارند کور خواهند کرد و ضربه عظیمی به افکار پوچ و سرمایه‌های هنگفت خواهند زد.

این بیانیه می‌افزاید: امروز برای عبور موفق از مشکلات، یک اختیار بزرگ و مؤثر در دست عموم مردم قرار دارد و توجه به این اختیار، می‌تواند منجر به تحولی عظیم در جامعه شود.

همانطور که رهبر عزیزمان فرمودند: ما نزدیک قله هستیم؛ از این‌رو مردم آزاده و سربلند ایران که از آغاز پیروزی انقلاب تاکنون، با حضور مومنانه و آگاهانه خود در انتخابات، اراده استوار خود را در پاسداری از دستاوردهای گران بهای انقلاب اسلامی پیش‌روی جهانیان به تماشا گذاشته و برای ایران افتخار و عظمت آفریده‌اند، بار دیگر در این آوردگاه سرنوشت ساز به صحنه می‌آیند تا با ایفای رسالت ملی و دینی خود، حماسه‌ای تازه آفریده و ایران عزیز را به اوج قله برسانند.

حضور حداکثری و آگاهانه در انتخابات پیش رو، پیروی از خط امام (ره)، لبیک به رهبر فرزانه انقلاب و تجدید میثاق با شهیدان به خون خفته انقلاب اسلامی است.

در پایان بیانیه مذکور آمده است: ما دانش‌آموزان اتحادیه انجمن‌های اسلامی از مردم و جوانان عزیز کشور خواستاریم باری دیگر مردم غیور ایران با آگاهی و بصیرت نماینده اصلح خویش را شناخته و با حضور فعال در این وظیفه شرعی و عمومی در پیشرفت و آینده ایران قوی نقش داشته باشند و کشورشان را به اوج افتخار برسانند.

کد خبر 731959

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.