برگزاری آزمون کارشناسی ارشد و دکترا در ده شهر استان

دبیر ستاد آزمون استان اصفهان از برگزاری آزمون کارشناسی ارشد و دکترا در ده شهرستان استان اصفهان خبر داد.

رضاعلی نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا با اشاره به برگزاری آزمون مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در روز چهارم اسفند اظهار کرد: آزمون کارشناسی ارشد در دو نوبت صبح و بعد از ظهر و در ۱٠ شهرستان اصفهان، شاهین‌شهر، شهرضا، فلاورجان، مبارکه، خمینی‌شهر، گلپایگان، کاشان، لنجان و نجف‌آباد برگزار می‌شود.

وی در توضیح شعبه‌های برگزاری آزمون سطح استان در نوبت صبح افزود: این آزمون در دانشگاه‌های صنعتی و دولتی اصفهان، اشرفی اصفهانی، مهاجر، دانشگاه آزاد و پیام نور اصفهان، در شاهین شهر در آموزش و پرورش، دانشگاه‌های پیام نور و آزاد و همچنین دانشگاه‌های آزاد شهرضا، فلاورجان، مبارکه، لنجان و نجف‌آباد برگزار می‌شود.

نماینده تام‌الاختیار سازمان سنجش در دانشگاه اصفهان و دبیر ستاد آزمون استان اصفهان خاطرنشان کرد: همچنین آزمون نوبت صبح در جهاد دانشگاهی و دانشگاه آزاد خمینی‌شهر، پیام نور گلپایگان و دولتی کاشان نیز برگزار می‌شود.

نوروزی در خصوص شعب نوبت عصر آزمون کارشناسی ارشد نیز بیان کرد: دانشگاه‌های آزاد نجف‌آباد، لنجان، مبارکه، فلاورجان، خمینی‌شهر و شاهین‌شهر، دانشگاه کاشان، پیام‌نور گلپایگان و جهاد دانشگاهی خمینی‌شهر، دولتی و صنعتی اصفهان نیز شعبه‌های نوبت بعدازظهر آزمون کارشناسی ارشد هستند.

وی با اشاره به برگزاری آزمون دکتری در بعد از ظهر روز چهارم اسفند تصریح کرد: دانشگاه‌های صنعتی و دولتی اصفهان، جهاد دانشگاهی خمینی‌شهر، پیام‌نور شاهین شهر، دانشگاه‌های آزاد شهرضا، فلاورجان، لنجان، مبارکه، نجف‌آباد، پیام نور گلپایگان و دولتی کاشان نیز از شعب آزمون دکتری هستند.

دبیر ستاد آزمون استان اصفهان در خصوص ساعت برگزاری آزمون‌ها نیز توضیح داد: شروع فرایند آزمون کارشناسی ارشد از ساعت ۷ صبح بوده و نهایتاً تا ساعت ۱۲:۳٠ به طول می‌انجامد، فرایند آزمون کارشناسی ارشد و دکتری بعد از ظهر نیز از ساعت ۱۴:۳٠ آغاز و نهایتاً تا ۱۹:۳٠ ادامه دارد.

نوروزی همچنین آمار شرکت‌کنندگان سطح استان را به شرح زیر اعلام کرد:

کارشناسی ارشد:

اصفهان

زن ۱۱٠۶۹

مرد ۸۷۳۴

شاهین‌شهر و میمه

زن ۸۸٠

مرد ۷٠۷

شهرضا

زن ۷۶۹

مرد ۵۶۹

فلاورجان

زن ۴۳۸

مرد ۲۵۳

مبارکه

زن ۴۲۲

مرد ۲۷۴

خمینی‌شهر

زن ۷۸۶

مرد ۵۳۱

گلپایگان

زن ۲۵۷

مرد ۲۵۱

کاشان

زن ۱۶۳۲

مرد ۱۵۱٠

لنجان

زن ۷۸٠

مرد ۵۲۱

نجف‌آباد

زن ۱۵۵۳

مرد ۱۱۴۹

دکتری

اصفهان

زن ۳۳۳۶

مرد ۳۱۶۸

خمینی‌شهر

زن ۱۳۷

مرد ۱۵۱

شاهین‌شهر و میمه

زن ۲۳۶

مرد ۲۵۳

شهرضا

زن ۱۵۸

مرد ۱۶۸

فلاورجان

زن ۴۹

مرد ۵۵

کاشان

زن ۳۴۵

مرد ۵٠۲

گلپایگان

زن ۳۸

مرد ۵۳

لنجان

زن ۱۴۶

مرد ۱۴۸

مبارکه

زن ۷۸

مرد ۷۸

نجف‌آباد

زن ۲۹۵

مرد ۲۹۳

مجموع بانوان مقطع کارشناسی ارشد ۱۸۵۸۶

مجموع آقایان مقطع کارشناسی ارشد ۱۴۴۹۹

مجموع بانوان مقطع دکتری ۴۸۱۸

مجموع آقایان مقطع دکتری ۴۸۶۹

کد خبر 730386

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.