اجتماع بیش از ۲۰ هزار نفری مردم نصف جهان در مسجد جمکران

مدیر هیئت رزمندگان استان اصفهان با اشاره به برگزاری اجتماع عظیم منتظران ظهور مردم اصفهان در جمکران گفت: حدود ۴۴۰ دستگاه اتوبوس و ۵۰۰ دستگاه سواری برای حضور در این برنامه اعلام آمادگی کرده‌اند.

محمد نادرالاصلی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا با اشاره به برگزاری اجتماع عظیم منتظران ظهور مردم اصفهان اظهار کرد: سال جاری ششمین سالی است که جوانان ولایی اصفهان در قالب هیئات رزمندگان و از ۶۳ نقطه در سطح استان تجمعی معرفتی را برای اثبات سربازی خود به حضرت بقیه‌الله اعظم برگزار می‌کنند و در روز جوان یعنی سوم اسفند در مسجد مقدس جمکران تجدید عهدی با صاحب‌الزمان (عج) خواهند داشت.

وی با اشاره به استقبال وسیع دانش‌آموزان از این برنامه افزود: حدود ۴۴۰ دستگاه اتوبوس و ۵۰۰ دستگاه سواری برای حضور در این برنامه اعلام آمادگی کرده‌اند که ۱۵۲ دستگاه را دانش‌آموزان تشکیل می‌دهند.

مدیر هیئت رزمندگان استان اصفهان با بیان اینکه این حرکت در شهرهای مختلف استان از مزار شهدا آغاز می‌شود تا بعدازظهر در اتوبان شهید حجازی به یکدیگر ملحق شوند، خاطرنشان کرد: همچنین حدود ۱۵۰ دستگاه اتوبوس از کلان‌شهر اصفهان حرکت می‌کنند و قرار بر این است حرکت از ورزشگاه نقش‌جهان باشد.

نادرالاصلی با اشاره به برگزاری ویژه برنامه‌ای در ورزشگاه نقش جهان تصریح کرد: این برنامه ساعت ۱۱ روز پنجشنبه، سوم اسفند با حضور محمد اسداللهی برگزار می‌شود و حدود ساعت ۱۳ نیز کاروان‌ها به حرکت می‌افتد.

اعزام ۴۴۰ دستگاه اتوبوس به جمکران و تجدید بیعت دیار نصف جهان با صاحب‌الزمان(عج)

وی با بیان اینکه پیش از نماز مغرب و عشا در پارکینگ شماره ۴ جمکران تجمع شکل می‌گیرد و با حضور مردم و موکب‌داران جشنی معنوی و دینی خواهیم داشت، عنوان کرد: این برنامه نیز با حضور حجت‌الاسلام سیدحسین مؤمنی، صابر خراسانی، مجتبی رمضانی و جواد حیدر برگزار می‌شود.

مدیر هیئت رزمندگان استان اصفهان با یادآوری اینکه برخی از زوج‌های جوان درخواست داشتند پیوند ازدواجشان همراه با این کاروان در مسجد جمکران رقم بخورد که شاهد این اتفاق نیز هستیم، گفت: افراد متقاضی برای شرکت در این تجمع می‌توانند برای ثبت‌نام به پایگاه‌های هیئت رزمندگان در ۶۳ نقطه استان اصفهان مراجعه کنند.

اعزام ۴۴۰ دستگاه اتوبوس به جمکران و تجدید بیعت دیار نصف جهان با صاحب‌الزمان(عج)

کد خبر 729080

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.