شهردار اصفهان با شهروندان منطقه ۴ دیدار می‌کند

رئیس اداره هماهنگی ارتباطات شهرداری اصفهان گفت: شانزدهمین برنامه «مردم سلام» به‌منظور دیدار مجدد و پاسخگویی به مطالبات قبلی شهروندان منطقه ۴ شهرداری، روز سه‌شنبه بیست‌وچهارم بهمن بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد امام حسن عسکری (ع) واقع در خیابان هشت‌بهشت شرقی جنب امام‌زاده شاهزید برگزار خواهد شد.

عرفان امینی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: ویژه‌برنامه «مردم سلام» با هدف گفت‌وگو و بررسی مسائل شهروندان به‌صورت میدانی و بسترسازی مشارکت مردمی در رفع مسائل شهری، با محوریت مساجد، به‌صورت مستمر در مناطق پانزده‌گانه شهرداری اصفهان برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه شهردار اصفهان در نخستین برنامه چهره به چهره، دوم خرداد با شهروندان منطقه یک اصفهان دیدار و گفت‌وگو کرد، افزود: در دومین گام اجرای این برنامه نیز، روز سه‌شنبه، شانزدهم خرداد، شهردار این کلان‌شهر، مدیر منطقه ۱۵ شهرداری و معاونان وی پس از نماز مغرب و عشا در مسجدالقائم (عج) واقع در خیابان جی، نرسیده به امام‌زاده ابوالعباس حضور یافتند و با شهروندان این منطقه دیدار و گفت‌وگو کردند.

رئیس اداره هماهنگی ارتباطات شهرداری اصفهان با بیان اینکه سومین دیدار شهردار اصفهان با عنوان «مردم سلام» با اهالی منطقه ۱۴، سه‌شنبه، سی‌ام خرداد، در خیابان لاله شمالی، خیابان مهدیه، مسجدالمهدی (عج) و چهارمین برنامه نیز سیزدهم تیر با اهالی منطقه دو در حسینیه انصارالحسین (ع) برگزار شد، گفت: پنجمین برنامه به میزبانی منطقه سه شهرداری اصفهان، چهارم مهر سال جاری در مسجد نورباران برگزار شد و شهردار این کلان‌شهر، مدیر منطقه سه شهرداری و معاونان وی با شهروندان این منطقه دیدار کردند.

وی اضافه کرد: ششمین دیدار شهردار اصفهان دوم آبان سال جاری با اهالی منطقه ۱۳ شهرداری این کلان‌شهر، پس از نماز مغرب و عشا در مسجد امام حسن عسکری (ع) واقع در خیابان قائمیه برگزار شد.

رئیس اداره هماهنگی ارتباطات شهرداری اصفهان ادامه داد: هفتمین دیدار شهردار اصفهان با عنوان «مردم سلام» با اهالی منطقه چهار شهرداری این کلان‌شهر سی‌ام آبان پس از نماز مغرب و عشا در مسجد امام حسن عسکری (ع) واقع در خیابان هشت‌بهشت شرقی جنب امام‌زاده شاه‌زید برگزار شد.

شهردار اصفهان با شهروندان منطقه ۴ دیدار می‌کند

امینی با بیان اینکه هشتمین دیدار شهردار اصفهان با عنوان «مردم سلام» بیست‌ویکم آذر در مسجدالمهدی (عج) واقع در خیابان لاله، خیابان مهدیه برگزار شد، اضافه کرد: نهمین دیدار شهردار اصفهان به‌منظور دیدار مجدد با شهروندان منطقه ۱۴ شهرداری این کلان‌شهر، پنجم دی در حسینیه انصارالحسین (ع) واقع در خیابان امام خمینی (ره) و دهمین دیدار مجدد با اهالی منطقه ۱۳ نوزدهم دی سال جاری برگزار شد.

وی با بیان اینکه یازدهمین دیدار شهردار اصفهان با عنوان «مردم سلام» در منطقه ۳ شهرداری این کلان‌شهر، سوم بهمن سال جاری در مسجد نورباران واقع در خیابان بزرگمهر برگزار شد، ادامه داد: با احتساب سایر دیدارهای انجام شده، شانزدهمین برنامه «مردم سلام» به‌منظور دیدار مجدد و پاسخگویی به مطالبات قبلی شهروندان منطقه ۴ شهرداری، روز سه‌شنبه بیست‌وچهارم بهمن بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد امام حسن عسکری (ع) واقع در خیابان هشت‌بهشت شرقی جنب امام‌زاده شاه‌زید برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه مسئولان اداره ارتباطات مردمی ۱۳۷ نیز در مسجد مستقر می‌شوند تا مشکلات شهروندان ثبت و برای بررسی، پیگیری و رفع آن‌ها به بخش‌های مربوطه ارجاع شود، خاطرنشان کرد: ملاقات حضوری شهردار اصفهان روزهای دوشنبه هر هفته در شهرداری مرکزی اصفهان برقرار است، اما دیدار با اهالی هر منطقه به‌صورت جداگانه برگزار می‌شود که هدف از این برنامه، سهولت دسترسی شهروندان به خادمان خود در شهرداری و گره‌گشایی از مشکلات آن‌ها است.

کد خبر 727074

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.