ثبت روزانه ۱۲۰۰ درخواست در سامانه مردمی ۱۳۷ قم

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم گفت: روزانه ۱۲۰۰ درخواست در سامانه ارتباط مردمی ۱۳۷ در رابطه با موضوعات مختلف ثبت می‌شود.

مهدی کلانترزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا در قم با اشاره به اینکه سامانه ۱۳۷ علاوه بر تماس تلفنی از طریق وب در دسترس است، اظهار کرد: سامانه ۱۳۷ از سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را آغاز کرده و در حال حاضر از طریق وب هم در دسترس شهروندان است.

وی با بیان اینکه درخواست‌ها از طریق اپراتورهای ۱۳۷ ثبت و به معاونت‌ها و سازمان‌های مربوطه ارسال می‌شود، افزود: پس از ثبت درخواست شهروندان و ارسالی به مدیران، پاسخ مناسب به شهروندان ارسال می‌شود.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم با اشاره به وظایف اداره پیگیری ویژه تصریح کرد: پس از پاسخگویی به شهروندان واحد بازخورد با شهروندان ارتباط گرفته و کار صحت‌سنجی مرتبط با درخواست شهروند انجام می‌دهد.

کلانترزاده با تاکید بر اینکه ارتباط با شهروندان به صورت پیامک و تماس تلفنی است، اضافه کرد: در صورت انجام نشدن درخواست شهروند واحد پیگیری وِیژه درخواست شهروند را بررسی می‌کند.

وی از فعالیت ۱۰ اپراتور در حوزه ثبت خبر خبر داد و تاکید کرد: صف انتظار تماس در دو سال اخیر به ۱ دقیقه کاهش پیدا کرده و اوج تماس در روز از ساعت ۱۰ الی ۱۲ است.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم با اشاره به اینکه روزانه ۱۲۰۰ پیامک در سامانه ۱۳۷ ثبت می‌شود، عنوان کرد: شهروندان می‌توانند در تمام زمینه‌هایی که شهرداری خدمات ارائه می‌کند همچون حوزه خدمات شهری، فضای سبز شهری، هرس درختان، خطر برق گرفتگی کابل‌های فضای سبز، ناوگان اتوبوس رانی و تاکسی رانی، حوزه فنی و عمرانی، توزیع و روکش آسفالت، حوزه ساخت و ساز شهری و دیگر حوزه‌ها با سامانه ۱۳۷ تماس بگیرند.

کلانترزاده از دسته بندی درخواست‌های شهروندان به صورت عادی، فوری و خطرساز خبر داد و گفت: در خواست‌های فوری شهروندان در همان زمان ثبت به صورت پیامک به مسئول مربوطه ارسال شده و درخواست‌های خطرساز در همان لحظه از طریق بی سیم به منظور رفع خطر به مسئول مربوطه اعلام می‌شود.

کد خبر 723702

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.