جلوه گذر آقانورالله نجفی را در هیچ کجای جهان نمی‌توان پیدا کرد

رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: با مشاهده بسیاری از شهرهای جهان به این نتیجه رسیدم که با دید گنبد مسجد شیخ لطف‌الله، جلوه طرح احیای گذر تاریخی آقا نورالله نجفی را در هیچ کجای جهان نمی‌توان دید.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، عباس حاج‌رسولی‌ها امروز _چهارشنبه ششم دی_ در حاشیه بیست‌وچهارمین ویژه برنامه «به احترام مردم اصفهان» با محوریت بهره‌برداری از گذر تاریخی آقا نورالله نجفی اظهار کرد: این گذر مصوبه کمیسیون ماده ۵ را از قبل از انقلاب اسلامی داشت و از دو طرف گذر باز و با همکاری اداره کل میراث فرهنگی طرح حاضر در آن اجرا شد.

وی افزود: با مشاهده بسیاری از شهرهای جهان به این نتیجه رسیدم که با دید گنبد مسجد شیخ لطف‌الله، جلوه طرح احیای گذر تاریخی آقا نورالله نجفی را در هیچ کجای جهان نمی‌توان دید.

رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه قوی‌ترین معماران میراث فرهنگی روی طراحی بدنه گذر آقا نورالله کار کرده‌اند، خاطرنشان کرد: هزینه ارزش افزوده ایجاد شده برای یکی از پاساژهای اطراف این گذر نیز به‌نفع شهر دریافت شده است، البته مالک آن، خیریه همدانیان است و برکات آن خرج مباحث فرهنگی می‌شود.

کد خبر 715303

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.