با لژیونر جدید فوتبال ایران آشنا شوید / هافبک القطر با گل رباح‌ماجری شناخته شد +فیلم

احمد عیسی‌پلنگی هافبک دورگه ایرانی-قطری تیم فوتبال القطر جدیدترین لژیونر شناخته شده ایرانی است که شاید بتوانیم وی را در پیراهن باشگاه‌ها و تیم ملی ایران ببینیم.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، روز گذشته _شنبه هجدهم آذر_ تیم‌های فوتبال الدحیل و القطر در چارچوب هفته یازدهم رقابت‌های لیگ‌ستارگان قطر (فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳) از ساعت ۱۸:۰۰ در ورزشگاه عبدالله بن‌خلیفه شهر دوحه در برابر یکدیگر قرار گرفتند که این بازی در نهایت با تساوی یک بر یک دو تیم به پایان رسید.

تیم فوتبال الدحیل در دقیقه ۱۹ این بازی خانگی به‌وسیله سوبایب گانان به گل رسیدند اما در شرایطی که فقط ۱۰ دقیقه به پایان مسابقه و زمان معمول بازی زمان باقی‌مانده بود، عبدالله الاحرق توپ را از پشت محوطه‌جریمه الدحیل به درون منطقه شش‌قدم فرستاد و احمد عیسی‌پلنگی هافبک دورگه ایرانی-قطری تیم فوتبال القطر با یک ضربه رباح‌ماجری دیدنی بازی را به تساوی کشاند.

احمد عیسی‌پلنگی جدیدترین بازیکنی‌ست که ریشه ایرانی دارد و برای اهالی فوتبال شناخته شده است. این بازیکن ۲۴ ساله که توانایی بازی در میانه‌زمین و مدافع‌مرکزی را دارد در فصل جاری برای القطر ۱۱ بازی انجام داده که حاصل آن فقط همین یک‌گلی بوده که شب گذشته به‌زیبایی هرچه تمام‌تر به‌ثمر رساند و یک امتیاز را برای تیم خود به ارمغان آورد.

بازیکن دورگه ایرانی-قطری تیم فوتبال القطر که قامت ۱۷۷ سانتی‌متری دارد و چپ‌پاست در اکثر پست‌های سمت چپ می‌تواند بازی کند و در فصل جاری فقط یک‌بازی را از ابتدا در ترکیب تیم خود انجام داده است. میانگین حضور وی در زمین برای القطر ۷۷ دقیقه است و دو کارت‌زرد نیز تا اینجای فصل به‌نام خود ثبت کرده و جالب‌تر اینکه نرخ تبدیل شوت وی که به گل منجر شده ۱۰۰ درصد است.

با لژیونر جدید فوتبال ایران آشنا شوید / هافبک القطر با گل رباح‌ماجری شناخته شد +فیلم

احتمالاً احمد عیسی‌پلنگی در ادامه فصل حرف‌های بیشتری برای گفتن داشته باشد و شاید امیدوار بود یک هافبک خلاق جدید به فوتبال کشورمان معرفی شود که البته حضور وی در فوتبال ایران و تیم ملی به سرمربیان باشگاهی و ملی‌مان بستگی دارد. اتفاقی که باید دید رقم خواهد خورد یا به سرنوشتی همچون برخی بازیکنان دورگه ایرانی که هرگز به‌سمت ایران کشیده نشدند گرفتار می‌شود.

کد خبر 711004

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.