کشف لاشه قوچ و میش وحشی از یخچال یک شکارچی

مأموران یگان حفاظت محیط زیست در استان سمنان، لاشه‌های سه قوچ و میش وحشی را از یخچال یک شکارچی سابقه‌دار در شهرستان سرخه بیرون کشیدند.

به گزارش خبرگزاری ایمنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی محیط زیست استان سمنان امروز_ چهارشنبه، پانزدهم آذر_ از بازداشت شکارچی‌های سابقه‌دار در شهرستان سرخه خبر داده است؛ مأموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان‌های سمنان و سرخه واحد افتر، با همکاری فرماندهی نیروی انتظامی و پلیس اطلاعات شهرستان سرخه روز گذشته در یک عملیات ضربتی، دو نفر از متخلفان سابقه‌دار را در شهرستان سرخه بازداشت کردند. متهمان هنگام خروج از شکارگاه تحت تعقیب نامحسوس مأموران قرار گرفتند و به محض اینکه در شهر سرخه وارد خانه شدند، در هماهنگی‌های لازم با مقام قضائی، خانه بازرسی شد.

در این‌باره اداره محیط زیست استان سمنان نیز اعلام کرد که در بازرسی از خانه این شکارچی غیرمجاز، لاشه یک رأس قوچ وحشی تازه شکار شده و اجزای فریز شده دو رأس شکار از نوع قوچ و میش (یک رأس قوچ و یک رأس بره) یک دستگاه بی‌سیم و وسایل شکار و صید کشف و ضبط شد. با دستور قضائی، در بازرسی از خانه دیگر این متهم در روستای عبدل‌آباد، یک قبضه اسلحه گلوله‌زنی برنو قاچاق همراه مهمات کشف و ضبط شد. در این راستا، دو نفر متهم تحویل مراجع قضائی شدند.

کد خبر 709917

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.