واکسیناسیون و کرونا ایران؛ ۱۹ فوتی و ۲۹۲ ابتلای جدید

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین آمار واکسیناسیون، ابتلاء، بهبودیافتگان و فوتی‌ها ناشی از بیماری کرونا را در کشور اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آمار جدید ابتلاء به ویروس کرونا را از پنجم آذر تا روز شنبه یازدهم آذر، به شرح زیر اعلام کرد:

در این بازه زمانی، بر پایه جدیدترین نتایج آزمایش‌های کرونا در کشور ۲۹۲ نفر مبتلای جدید شناسایی شد که با احتساب این تعداد، مجموع مبتلایان به کرونا در کشور تا امروز به هفت میلیون و ۶۲۴ هزار و ۶۹۹ نفر رسیده است.

از تعداد بیماران بستری در کشور تاکنون هفت میلیون و ۳۸۵ هزار و ۸۸۳ نفر بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

طی بازه زمانی مذکور، ۱۹ بیمار مبتلا به کرونا جان خود را از دست داد و با احتساب این آمار، از ابتدا تاکنون ۱۴۶ هزار و ۷۲۴ نفر در کشور بر اثر بیماری کرونا جان باخته‌اند.

از شمار مبتلایان شناسایی‌شده، ۲۰۵ نفر بستری‌های بیمارستان به‌شمار می‌روند و ۲۵ نفر از مبتلایان کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

آخرین آمار واکسیناسیون کرونا در ایران

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین آمار واکسیناسیون کرونا در کشور را اعلام کرد: بر اساس آخرین آمار تا روز _شنبه یازدهم آذر_ در مجموع ۶۵ میلیون و ۲۴۴ هزار و ۳۵۹ نفر نوبت اول واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند.

همچنین ۵۸ میلیون و ۶۳۵ هزار و ۵۶۱ نفر نوبت دوم و ۳۱ میلیون و ۷۳۷ هزار و ۲۷۱ نفر نوبت سوم واکسن را تزریق کرده‌اند.

با احتساب این تعداد، مجموع نوبت‌های تزریق واکسن در کشور به ۱۵۵ میلیون و ۶۱۷ هزار و ۱۹۱ مورد رسید.

کد خبر 708910

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.