آذین‌بندی محلات منطقه ۹ اصفهان با تصویر شهدای عملیات محرم

مدیر منطقه ۹ شهرداری اصفهان گفت: به مناسبت چهل‌ویکمین سالگرد عملیات محرم و روز حماسه و ایثار اصفهان ۱۳ عنوان برنامه در قالب ۶۷ اجرا با شعار «اصفهان شهر زندگی، شهر ایثار» ویژه شهروندان تدارک دیده شده که آذین‌بندی محلات این منطقه با تصویر شهدای حماسه‌ساز عملیات محرم از جمله این برنامه‌ها است.

سیدسلمان قاضی‌عسگر در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: ۲۵ آبان روز حماسه و ایثار مردم اصفهان یکی از روزهای مهم و به یاد ماندنی از حماسه‌آفرینی مردم دیار نصف جهان است که هرگز از اذهان ملت شریف ایران به ویژه مردم شهیدپرور اصفهان پاک نخواهد شد.

وی با اشاره به آذین‌بندی محلات منطقه ۹ اصفهان از تصاویر شهدای حماسه‌ساز عملیات محرم افزود: مانور ایثار و همدلی از بیست‌وچهارم تا بیست‌وششم آبان سال جاری در میادین و چهارراه‌های سطح این منطقه از جمله جهاد، قدس، آتشگاه، شهید مظاهری و میدان سقاخانه واقع در خیابان میرزا طاهر در دو نوبت صبح و بعدازظهر برگزار می‌شود.

مدیر منطقه ۹ شهرداری اصفهان تصریح کرد: یکی از برنامه‌های شاخص منطقه ۹ اصفهان مراسم تکریم از فرزندان مدافعان حرم استان اصفهان به میزبانی اداره فرهنگی و اجتماعی و ورزشی این منطقه با همکاری پایگاه بسیج در مسجد حبیب واقع در خیابان آیت‌الله اشرفی اصفهانی است که در این مراسم از ۳۸ فرزند مدافع حرم استان تجلیل می‌شود.

قاضی‌عسگر ادامه داد: یکی دیگر از برنامه‌های این هفته که با شعار «اصفهان شهر زندگی، شهر ایثار» در نظر گرفته شده ویژه برنامه «شهید کوچه ما روشنایی شهر است» از بیست‌وچهارم تا بیست‌وششم آبان بعد از نماز مغرب و عشا در محلات جروکان، منارجنبان و آزادان برگزار می‌شود.

کد خبر 704284

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.