سوت پایان ‎جایزه سالانه ‎هوش‌مصنوعی

برندگان جایزه سالانه هوش مصنوعی مور تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، جایزه سالانه هوش مصنوعی ایران (iAAA)، یک مسابقه از سری مسابقات مسئله محور بنیاد ملی نخبگان (در قالب طرح شهید بابایی) است که با هدف آموزش علاقمندان به این فناوری و پرورش این افراد در کشور، در نظر دارد طی یک فرآیند مشخص حضوری و غیر حضوری، آموزش‌های لازم را به علاقه‌مندان ارائه دهد و در نهایت با طرح موضوعات جدی صنعت در حوزه هوش مصنوعی، علاوه بر پیشبرد اهداف مسابقه، چندین مسئله واقعی را رفع نماید.

لازم به ذکر است تیم‌ها در پایان مسابقه، فارغ از جوایز دریافتی، می‌توانند از ظرفیت‌های جانبی فراهم شده نیز استفاده نمایند. فرآیند این مسابقه پنج ماه بوده و شرکت کنندگان ۹۰ ساعت آموزش تئوری و ۲.۵ ماه آموزش عملی مسئله محور در زمینه‌های مختلف مرتبط با حوزه مسابقه را فرا می‌گیرند.

امسال این مسابقه در حوزه سلامت برگزار شد در این راستا (Isti) معاونت علمی، فناوری و اقتصادی دانش‌بنیان ریاست جمهوری در صفحه مجازی شبکه ایکس (توئیتر سابق) نوشت: «سوت پایان ‎جایزه سالانه ‎هوش‌مصنوعی / برندگان تقدیر شدند.

رویدادی مبتنی بر یک ‎مسابقه که با طرح یک مسئله واقعی در حوزه تشخیص نیاز به جراحی از روی تصاویر ‎ OPGاز آبان ۱۴۰۱ آغاز شد؛ ۶۰۰ نفر در این رویداد شرکت داشتند؛ برندگان جایزه سالانه هوش مصنوعی ایران در ۶ گروه تقدیر شدند.»

سوت پایان ‎جایزه سالانه ‎هوش‌مصنوعی

در انتهای این نوشته یک ویدئو منتشر شده که در ادامه می‌بینید:

کد خبر 704040

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.