کشف ۱۸ دستگاه وسیله نقلیه مسروقه در اصفهان

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از اجرای طرح امنیت محله‌محور و دستگیری ۳۵ سارق با اعتراف به ۲۷ فقره انواع سرقت طی ۲۴ ساعت گذشته توسط مأموران انتظامی این فرماندهی خبر داد.

به گزارش ایمنا و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسین بساطی اظهار کرد: مرحله دیگری از طرح امنیت محله‌محور با هدف کشف انواع وسیله نقلیه سرقت‌شده و دستگیری سارقان، طی ۲۴ ساعت گذشته با استفاده حداکثری از ظرفیت یگان‌های تابعه در سطح شهرستان اصفهان به اجرا گذاشته شد.

وی افزود: در این راستا مأموران پلیس با انجام تحقیقات میدانی گسترده و انجام گشت‌زنی‌های هدفمند محسوس و نامحسوس در سطح حوزه استحفاظی خود، ۳۵ سارق را شناسایی و در چند عملیات هماهنگ و ضربتی در مخفیگاه‌های خود دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان با اشاره به اعتراف متهمان به ۲۷ فقره انواع سرقت تصریح کرد: کشف ۱۴ دستگاه خودروی مسروقه و چهار دستگاه موتورسیکلت مسروقه از دیگر نتایج اجرای این طرح بود.

وی با اشاره به اینکه متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شدند، خاطرنشان کرد: مأموران پلیس شبانه‌روز در حال خدمت‌رسانی به شهروندان هستند و به هیچ عنوان اجازه نخواهند داد عده‌ای سودجو به اهداف شوم خود برسند.

کد خبر 700482

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.