آمار واکسیناسیون و کرونا ایران؛ ۲۶ فوتی و ۹۷۵ ابتلای جدید

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین آمار واکسیناسیون، ابتلاء، بهبودیافتگان و فوتی‌ها ناشی از بیماری کرونا را در کشور اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آمار جدید ابتلاء به ویروس کرونا را از نهم تا روز شنبه پانزدهم مهرماه، به شرح زیر اعلام کرد:

در این بازه زمانی، بر پایه جدیدترین نتایج آزمایش‌های کرونا در کشور ۹۷۵ نفر مبتلای جدید شناسایی شد که با احتساب این تعداد، مجموع مبتلایان به کرونا در کشور تا امروز به هفت میلیون و ۶۱۸ هزار و ۷۳۷ نفر رسیده است.

از تعداد بیماران بستری در کشور تاکنون هفت میلیون و ۳۷۹ هزار و ۴۴۱ نفر بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

طی بازه زمانی مذکور، ۲۶ بیمار مبتلا به کرونا جان خود را از دست داد و با احتساب این آمار، از ابتدا تاکنون ۱۴۶ هزار و ۴۳۶ نفر در کشور بر اثر بیماری کرونا جان باخته‌اند.

از شمار مبتلایان شناسایی‌شده، ۷۰۸ نفر بستری‌های بیمارستان به‌شمار می‌روند و ۴۵ نفر از مبتلایان کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

آخرین آمار واکسیناسیون کرونا در ایران

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین آمار واکسیناسیون کرونا در کشور را اعلام کرد: بر اساس آخرین آمار تا روز _شنبه پانزدهم مهرماه_ در مجموع ۶۵ میلیون و ۲۴۲ هزار و ۴۱۲ نفر نوبت اول واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند.

همچنین ۵۸ میلیون و ۶۳۴ هزار و ۴۳۷ نفر نوبت دوم و ۳۱ میلیون و ۷۳۵ هزار و ۳۹۸ نفر نوبت سوم واکسن را تزریق کرده‌اند.

با احتساب این تعداد، مجموع نوبت‌های تزریق واکسن در کشور به ۱۵۵ میلیون و ۶۱۲ هزار ۲۴۷ مورد رسید.

کد خبر 693918

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.