درگیری پلیس فارس با قاتل مسلح  متواری

مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان فارس از درگیری مامورین پلیس با قاتل مسلحی که امروز پس از کشتن ۲ نفر و مجروح کردن ۳ نفر دیگر متواری شده بود خبر داد.

به گزارش ایمنا، پایگاه خبری پلیس فارس در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: ظهر امروز یک نفر با اسلحه کلاش دو شهروند بی گناه را در شهرستان فراشبند به قتل رسانده و متواری می‌شود.

پس از اعلام خبر به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ کارآگاهان پلیس آگاهی در تحقیقات اولیه مطلع شدند مرد قاتل ۳۲ ساله بنا به دلایل نامعلومی مقابل ساختمان اداره آب شهرستان فراشبند و با اسلحه کلاش اقدام به تیراندازی می‌کند که در این حادثه متأسفانه ۲ نفر شهروند مرد (۳۵ و ۴۰ ساله) بر اثر اصابت تیر مستقیم به قتل می رسند و قاتل با توجه به موقعیت جغرافیایی منطقه به سمت کوه و باغات اطراف متواری می‌شود.

در ادامه این اطلاعیه آمده است، در درگیری و تعقیب و گریز فرمانده انتظامی شهرستان قیر وکارزین و ۲ نفر دیگر از کارکنان پلیس نیز مجروح و روانه بیمارستان می‌شوند که کارکنان مجروح در بیمارستان بستری و حال آنان رضایت بخش است.

گفتنی است با وقوع این حادثه بلافاصله اقدامات و تدابیر لازم برای دستگیریِ قاتل مسلح با هدایت و حضور میدانی سردار رهام بخش حبیبی، فرمانده انتظامی استان و اعزام تیم‌های زبده پلیس به صورت ویژه در دست اقدام بوده و تاکید می‌شود با هرگونه شرارت و ناامنی قاطعانه برخورد خواهد شد.

به گزارش ایمنا، پلیس فارس اعلام کرد اخبار تکمیلی در خصوص دستگیری و مجازات قاتل جنایتکار متعاقباً اعلام خواهد شد.

کد خبر 691066

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.