آمادگی هلال‌احمر ایران برای امدادرسانی در زلزله مراکش

در پی وقوع زلزله ۶.۸ ریشتری در مراکش، رئیس جمعیت هلال‌احمر کشور از آمادگی این جمعیت برای اعزام تیم‌های امدادی و درمانی به این کشور خبر داد.

به گزارش ایمنا و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی هلال‌احمر، پیرحسین کولیوند در پیامی به نایب رئیس جمعیت هلال‌احمر مراکش ضمن اعلام تسلیت برای جانباختگان زلزله ۶.۸ ریشتری در مراکش، اعلام کرد که هلال‌احمر ایران، آمادگی اعزام تیم‌های امدادی و درمانی به این کشور را دارد.

متن پیام رئیس جمعیت هلال احمر کشور به کادور خاربوچ، نایب رئیس جمعیت هلال‌احمر مراکش به شرح زیر است:

«جمعیت هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران مراتب احترام خود را به جنابعالی، کارکنان و داوطلبان محترم جمعیت هلال‌احمر مراکش ابلاغ می‌کند.

با غم و اندوه فراوان، از وقوع زلزله شدیدی در ۷۷ کیلومتری شهر مراکش واقع در جنوب غربی آن کشور مطلع شدیم که منجر به کشته و مجروح شدن تعداد زیادی از مردم شده است.

در این شرایط سخت، از طرف جمعیت هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران مراتب همدردی خود را به جنابعالی، تمام همکاران هلال‌احمر مراکش و زلزله‌زدگان اعلام می‌کنیم و به خانواده‌هایی که عزیزان خود را از دست داده‌اند، تسلیت می‌گوئیم.

جمعیت هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران آمادگی خود را برای اعزام تیم‌های امدادی و درمانی برای کمک به عملیات بشردوستانه در مراکش اعلام می‌دارد.

بهترین‌ها را برای جنابعالی و همکارانتان در فعالیت‌های بشردوستانه آرزو دارم.»

کد خبر 686181

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.