آمار واکسیناسیون و کرونا ایران ۱۸ شهریور؛ ۲۱ فوتی و ۷۸۲ ابتلای جدید

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین آمار واکسیناسیون، ابتلاء، بهبودیافتگان و فوتی‌ها ناشی از بیماری کرونا را در کشور اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آمار جدید ابتلاء به ویروس کرونا را از یازدهم شهریور تا امروز _شنبه هجدهم شهریورماه_ به شرح زیر اعلام کرد:

در این بازه زمانی، بر پایه جدیدترین نتایج آزمایش‌های کرونا در کشور ۷۸۲ نفر مبتلای جدید شناسایی شد که با احتساب این تعداد، مجموع مبتلایان به کرونا در کشور تا امروز به هفت میلیون و ۶۱۴ هزار و ۷۲۹ نفر رسیده است.

از تعداد بیماران بستری در کشور تاکنون هفت میلیون و ۳۷۶ هزار و ۳۷۲ نفر بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

در ۲۴ ساعت گذشته، ۲۱ بیمار مبتلا به کرونا جان خود را از دست داد و با احتساب این آمار، از ابتدا تاکنون ۱۴۶ هزار و ۳۵۶ نفر در کشور بر اثر بیماری کرونا جان باخته‌اند.

از شمار مبتلایان شناسایی‌شده، ۲۱۰ نفر بستری‌های بیمارستان به‌شمار می‌روند و ۳۶ نفر از مبتلایان کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

آخرین آمار واکسیناسیون کرونا در ایران؛ ۱۸ شهریور

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین آمار واکسیناسیون کرونا در کشور را اعلام کرد: بر اساس آخرین آمار تا امروز _ شنبه هجدهم شهریورماه_ در مجموع ۶۵ میلیون و ۲۴۰ هزار و ۱۸۷ نفر نوبت اول واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند.

همچنین ۵۸ میلیون و ۶۳۴ هزار و ۲۵۱ نفر نوبت دوم و ۳۱ میلیون و ۷۳۳ هزار و ۷۹۵ نفر نوبت سوم واکسن را تزریق کرده‌اند.

با احتساب این تعداد، مجموع نوبت‌های تزریق واکسن در کشور به ۱۵۵ میلیون و ۶۰۸ هزار ۲۳۳ مورد رسید.

کد خبر 686168

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.