آمار واکسیناسیون و کرونا ایران ۵ شهریور؛ ۲ فوتی و ۴۱ ابتلای جدید

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین آمار واکسیناسیون، ابتلاء، بهبودیافتگان و فوتی‌ها ناشی از بیماری کرونا را در کشور اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آمار جدید ابتلاء به ویروس کرونا را در ۲۴ ساعت منتهی به امروز _یکشنبه پنجم شهریورماه_ به شرح زیر اعلام کرد:

در این بازه زمانی، بر پایه جدیدترین نتایج آزمایش‌های کرونا در کشور ۴۱ نفر مبتلای جدید شناسایی شد که با احتساب این تعداد، مجموع مبتلایان به کرونا در کشور تا امروز به هفت میلیون و ۶۱۳ هزار و ۷۵۷ نفر رسیده است.

از تعداد بیماران بستری در کشور تاکنون هفت میلیون و ۳۷۵ هزار و ۲۱۱ نفر بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

در ۲۴ ساعت گذشته، دو بیمار مبتلا به کرونا جان خود را از دست داد و با احتساب این آمار، از ابتدا تاکنون ۱۴۶ هزار و ۳۲۹ نفر در کشور بر اثر بیماری کرونا جان باخته‌اند.

از شمار مبتلایان شناسایی‌شده، ۲۱ نفر بستری‌های بیمارستان به‌شمار می‌روند و ۱۷ نفر از مبتلایان کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

آخرین آمار واکسیناسیون کرونا در ایران؛ ۵ شهریور

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین آمار واکسیناسیون کرونا در کشور را اعلام کرد: بر اساس آخرین آمار تا امروز _یکشنبه پنجم شهریورماه_ در مجموع ۶۵ میلیون و ۲۳۹ هزار و ۲۵۹ نفر نوبت اول واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند.

همچنین ۵۸ میلیون و ۶۳۴ هزار و ۱۲ نفر نوبت دوم و ۳۱ میلیون و ۷۳۳ هزار و ۲۲۴ نفر نوبت سوم واکسن را تزریق کرده‌اند.

با احتساب این تعداد، مجموع نوبت‌های تزریق واکسن در کشور به ۱۵۵ میلیون و ۶۰۶ هزار ۴۹۵ مورد رسید.

کد خبر 683229

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.