آمار واکسیناسیون و کرونا ایران ۱۷ مرداد؛ یک فوتی و ۲۴ ابتلای جدید

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین آمار واکسیناسیون، ابتلاء، بهبودیافتگان و جان‌باختگان ناشی از بیماری کرونا را در کشور اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آمار جدید ابتلاء به ویروس کرونا را در ۲۴ ساعت منتهی به امروز _سه‌شنبه هفدهم مردادماه_ به شرح زیر اعلام کرد:

در این بازه زمانی، بر پایه جدیدترین نتایج آزمایش‌های کرونا در کشور، ۲۴ نفر مبتلای جدید شناسایی شد که با احتساب این تعداد، مجموع مبتلایان به کرونا در کشور تا امروز به هفت میلیون و ۶۱۳ هزار و ۱۷۱ نفر رسیده است.

از تعداد بیماران بستری در کشور تاکنون هفت میلیون و ۳۷۳ هزار و ۵۱۸ نفر بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

در ۲۴ ساعت گذشته، یک بیمار مبتلا به کرونا جان خود را از دست داد و با احتساب این آمار، از ابتدا تاکنون ۱۴۶ هزار و ۳۱۸ نفر در کشور بر اثر بیماری کرونا جان باخته‌اند.

از شمار مبتلایان شناسایی‌شده، ۱۶ نفر بستری‌های بیمارستان به‌شمار می‌روند و ۱۳ نفر از مبتلایان کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

آخرین آمار واکسیناسیون کرونا در ایران؛ ۱۷ مرداد

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین آمار واکسیناسیون کرونا در کشور را اعلام کرد: بر اساس آخرین آمار تا امروز _سه‌شنبه هفدهم مردادماه_ در مجموع ۶۵ میلیون و ۲۳۷ هزار و ۶۱۹ نفر نوبت اول واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند.

همچنین ۵۸ میلیون و ۶۳۳ هزار و ۱۲۴ نفر نوبت دوم و ۳۱ میلیون و ۷۳۲ هزار و ۱۲۷ نفر نوبت سوم واکسن را تزریق کرده‌اند.

با احتساب این تعداد، مجموع نوبت‌های تزریق واکسن در کشور به ۱۵۵ میلیون و ۶۰۲ هزار ۸۷۰ مورد رسید.

کد خبر 678602

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.