دستگیری مدیر بزرگترین شرکت پیش‌فروش خودرو

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تاکستان از بازداشت مدیر شرکت رضایت خودروی طراوت نوین که در زمینه پیش فروش خودرو در تاکستان فعالیت داشت، خبر داد.

به گزارش ایمنا، محمد صمدی از دستگیری مدیر بزرگترین شرکت پیش فروش خودرو در تاکستان خبر داد و اظهار کرد: پیرو فعالیت‌های غیرقانونی شرکت «رضایت خودروی طراوت نوین» و سرمایه پذیری از ۵۰ هزار شخص حقیقی و عدم اقدام مناسب مدیران این شرکت برای بازگرداندن سرمایه‌های مردم در زمان تعیین شده از سوی مراجع قضائی، مدیر این شرکت بازداشت شد.

وی با بیان اینکه این اقدام با توجه به بیم فرار متهم اصلی به همراه دیگر عوامل مؤثر با صدور دستور قضائی، صورت گرفته است، به دیگر شرکت‌های پیش فروش خودرو در تاکستان هشدار داد تا هر چه سریع‌تر نسبت به پرداخت مطالبات مردم اقدام کنند.

گفتنی است دادستان تاکستان پیش‌تر جمع رقم سپرده‌پذیری شرکت‌های پیش‌فروش خودرو در تاکستان را رقمی حدود ۸۰ هزار میلیارد تومان اعلام کرده بود.

صمدی از تعیین مهلت برای بازگرداندن سرمایه‌های مردم نیز خبر داده و تأکید کرده بود: با شرکت‌هایی که در این خصوص با مراجع ذی‌ربط همکاری نکنند طبق قانون برخورد قضائی صورت خواهد گرفت.

منبع: فارس

کد خبر 675483

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.